Lietotājvārds
Parole
Nekas, visus "caurumus" kadru sistēmā aizlāpīs Oļiņietes sagatavotie misionāri. Tad mēs ar pārdesmit gadu pieredzi varēsim no šiem pamācīties un pabrīnīties.
Prāsības kā jāmaca skolēni ļoti atšķiras no prasībām fizikas eksāmenā. Agrāk atšķīri eksāmena saturs un bija skaidras prasības skolēnam, bet tagad ........ ??????
biju skolā 06.07.2018. 16:43:28
Kamēr netiks maksāts par reāli darbam patērēto laiku, sagatavojot fizikas stundas mūsdienu jauniešiem, atvainojiet, es visu savu brīvo laiku darbam neveltīšu.
Kā valsts domā risināt jautājumu ar hronisku skolotāju trūkumu? Atbildiet IZM!
Ja tā turpināsies, pēc 5 gadiem skolā vispār nebūs profesionāļu, tikai amatieri. Tad neglābs ne algas, ne satura izmaiņas. Un tas notiks visos mācību priekšmetos, izņemot tos, kur nav jāpiepūlas kaut ko saprast un atcerēties. Skolēni ir gatavi darboties šeit un tagad, tūlīt pat aizmirstot, ko, kāpēc ir darījuši. Apsverot visus par un pret, skolā strādāt vairs negribu.
Lūdzu skolām neprasīt ievērot MK noteikumus 2017.gada 28.oktobra MK noteikumu Nr. 662 ,,Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību" prasībām, ja nav skolotāju. Tas pats pavisam drīz būs arī citos mācību priekšmetos. Pie tā, pirmkārt, ir novedis skolēnu un vecāku pārspīlētais prasīgums pret skolotājiem, bet samazinātās prasības pret sevi, otrkārt, nesakārtotā izglītības sistēma, treškārt, mazās algas daļā skolu. Algas nav galvenais, kā cenšas pasniegt. Kontaktinformācija:

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.