Lietotājvārds
Parole
Zuzei un Darkness 12.08.2018. 10:01:31
Lai kritiski izvērtētu lasīto un saprastu, ka iegūtā informācija jāpārbauda ticamos avotos, nav vajadzīgs atsevišķs mācību priekšmets. Tur ir vajadzīga kritiskā domāšana, kura jāattīsta visos mācību priekšmetos + var veltīt kādu atsevišķu stundu sociālajās zinībās. Atsevišķs priekšmets būtu ļoti, ļoti pārspīlēti!
Pacietigais 11.08.2018. 18:33:24
Mans dēls ģimnāzijā jau šogad mācījās to.Bezjēdzīga laika nosišana skolēnam.
Jā, protams. Galva uz pleciem nav vajadzīga, vajadzīgs mācību priekšmets. Tas visu atrisinās. Tikpat labi, kā mūzikas priekšmets cilvēkam izveido muzikālo dzirdi. Vai tomēr nē? Atceļam matemātiku, fiziku, vēsturi, bioloģiju, un ieviešam divus trīs bla-bla-bla priekšmetus to vietā. Kad gāju skolā senos laikos, nebija nekādu tādu vai līdzīgu priekšmetu, bet pamēģiniet man iesmērēt tās "viltus ziņas".
Kamēr būs tik daudz fake news un ikviens varēs radīt vizuāli ticamas lapas internetā, tikmēr fake news rullēs. Un tieši tādēļ nepieciešams šāds vai līdzīgs priekšmets.
Lai arī uzskatu, ka jau tā ir par daudz priekšmetu vidusskolā, taču medijpratībā diemžēl mūsdienās patiešām būtu obligāta. Interneta laikmets.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.