Lietotājvārds
Parole
interesente 09.08.2018. 17:18:40
Vai tad pierobežā nevajag izglītotu cilvēku? Tad arī nebrīnaties, ka tur skatās Krievijas un Baltkrievijas televīziju, ved pāri robežai preces un tirgo, brauc uz citām valstīm strādāt, jo cilvēki arī tur grib dzīvot.
Ja godīgi, izklausās jau it kā ciniski, bet tur ir daļa taisnības... par to, ka paši vainīgi, ko ievelēja.... tādā iekārtā mēs dzīvojam - demokrātijā.... ko ievēlam, to dabūjam. vajag būt prasīgākiem pret tautas kalpiem. tikai laikam tas tāds vāveres ritenis, jo neesam jau unikāli pasaulē. visur, kur demokrātija, ir šādas problēmas (protams, nekas labāks jau arī nav izgudrots).
Delfi lasītāja 09.08.2018. 11:39:00
Vakr protālā DELFI izlasīju: "Atbildot uz jautājumu, vai pašvaldību pedagogi ir vainīgi, ka vietvara nav rīkojusies, lai sakārtotu skolu tīklu, izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis ( V) laikrakstam "DIENA" sacījis: "Jā, pedagogi ir paši vainīgi, jo viņi ir ievēlējuši tādu pašvaldību, kas nav spējusi pieņemt lēmumus"."
Kā tad nav? Es teiktu, ka ir gana, turklāt nedomāju, ka 4 Saeimas sasaukumu pieredze ir pluss... ja nekas daudz nav tāpat paveikts... noteikti par lizdu, lai arī ir gana daudz mīnusu pašiem, un varētu stundām kritizēt lizdu, man tomēr svarīgi, ka būtu kaut neliela iespēja, ka kādam ir pienākums tieši MANAS intereses pārstāvēt.
Lai arī tas ir mūsu tiešais pāŗstāvis mūsu interesēm, nezinu, vai varētu nobalsot, ja nav nekādas politiskas pieredzes.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.