Lietotājvārds
Parole
Mani fascinēja Šadurska komentārus par to, ka skolotāji nepareizus cilvēkus ievēlējuši - viņš taču ir matemātiķis. Vai viņš var izrēķināt procentuālo skolotāju skaitu pret pārējo vēlētāju skaitu? Un aprēķināt, kāda iespēja tad pedagogiem ir ietekmēt vēlēšanu iznākumu? Vai 5% sanāks?
"Jā, pedagogi ir paši vainīgi, jo viņi ir ievēlējuši tādu pašvaldību, kas nav spējusi pieņemt lēmumus" Skolā nedrīkst spēlēt politiku - aģitēt, aicināt... Šadurskis saka - vajag! Aicinām skolās balsot pret Šadurski un Co. )))
interesente 13.08.2018. 09:15:04
Ja pierobežā tā izrīkojas ar pedagogiem, tad nav ko brīnīties, ka pierobežā pastāv kontrobanda, ka no pierobežas jaunieši brauc uz ārzemēm strādāt, ka pierobežā skatās Krievijas kanālus TV. Kāda attieksme no valdības pret pierobežu, tāda arī attieksme pret valdību.
Nu tad to "apdalīto" skolu pedagogiem būs jādomā, vai vispār iet uz vēlēšanām vai ne! Ja viņi tik "slikti pašvaldību vēlēšanās ir balsojuši", kur tad valsts mērogā ņemties!
gribu visu zināt 10.08.2018. 12:13:30
Interesanti būtu dzirdēt Tiesībsarga komentāru par to, cik likumīgi IZM ir dalījusi piemaksas.
Esmu pašvaldībā, kura droši ka nesaņems šo vienreizējo dāvanu, bet nevienu, kurš saņems, neapskaužu. Jo, kā vienmēr- iepriekšējā runāšana būs garāka par reālo ieguvumu. Neviens bagātāks jau nu nepaliks.
turpinām meklēt vainīgo 09.08.2018. 11:40:14
Vaakr protālā DELFI izlasīju: "Atbildot uz jautājumu, vai pašvaldību pedagogi ir vainīgi, ka vietvara nav rīkojusies, lai sakārtotu skolu tīklu, izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis ( V) laikrakstam "DIENA" sacījis: "Jā, pedagogi ir paši vainīgi, jo viņi ir ievēlējuši tādu pašvaldību, kas nav spējusi pieņemt lēmumus"."
Žēl to pedagogu, jo laimes spēle, kurā pašvaldība tev sanāk iekrist, jo darbu jau dara n eatkarīgi no rajona, kurā dzīvo..

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.