Lietotājvārds
Parole
Tā starp citu... 14.08.2018. 12:26:56
Parēķināju savam novadam piešķirto ļoti nelielo summu uz visiem skolotājiem 4 mēnešiem (IZM lapā pieejams dokuments ar piemaksu katram novadam). Tik tiešām acu aizmālēšana, jo tā būs ļoti niecīga artaviņa, kas varbūt palielinās tikai maksājamo nodokli, bet ne reāli lietojamu naudu iztikai. Mana novada vienīgā skola līdz šim ir izpildījusi noteikumus par skolēnu skaitu. Secinājums - kāda interesēs ir likvidēt arī vienīgās skolas vairākos novados, kaut arī tuvākā skola ir tālāk par 25 kilometriem. Neliels labums no šīs nabadzīgās akcijas ir tikai tad, ja piemaksu izmaksā daļai skolotāju (piem., ceturtdaļai). Otrs variants - nedalīt to četriem mēnešiem, bet izmaksāt kā vienreizēju pabalstu... Arī tad bruto 100 eiro nesanāks.
Ministrs, kurš neatbalsta savu nozari un pedagogus, ir kaitnieks. Šadurskis ir nespējnieks! Ļoti jācer, ka šis kadrs tiks aizsūtīts politiskajā "mēslainē". Nedod Dievs Papulei nākt pie varas!
sen zināms, ka par SASKAŅU! Šaubu nav!
skolotāja no Vidzemes 13.08.2018. 12:28:03
Vai es - tikai skolotāja - esmu vainīga, ka mana pašvaldība nevar reorganizēt un modernizēt skolu tīklu atbilstoši Šadurska iecerēm? Kāpēc man par to jācieš, nesaņemot ministrijas solīto piemaksu, prēmiju vai citu algu palielinājumu? Šadurskis intervijā "Dienā" uzsvēra, ka mēs, skolotāji, esam vainīgi, jo ievēlējām tādu pašvaldību. Vai tiešām man jābalso par "Saskaņu", lai kaut kas mainītos - Vidzemes reģionā "Saskaņas" saraksta līdere ir Evija Papule?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.