Lietotājvārds
Parole
Mēs cīnāmies par 710, tai pat laikā ģimenes ārsti izcīnījuši saņemt pat 1600 - 4000 eur, kā rādīja Aizliegtais paņēmiens. Bet darba laiki saīsināti. Nevaru tikt pie ģimenes ārstes 2 nedēļas, jo viņai pieņemšana tikai 4 stundas dienā. Pārējā laikā taču nebrauc vairs izsaukumos, ja tas maksā 40 eur.
Kaa mums pedagogiem nav kauna buut tik nevariigiem,tik pieticiigiem un nozeelojiem atkal saakt septembri ar prieku,degsmi un aizrautiibu sirdii ....
Diemžēl LIZDA'i vienmēr sanāk aktivitāšu butaforija.
Inga Vanaga 14.08.2018. 20:25:00
Likuma normas un MK lēmumi ir jāpilda. Kas būtu,ja pedagogi nepildītu likuma normas un MK noteikumus savā darbā? Un algas paaugstinājumu bez LIZDA aktivitātēm neviens uz paplātes nepienesīs.
Manipulācijas. Informācija nav objektīva. Daudzi, domāts, kas pie varas/izpildvaras, ierēdņi un amatpersonas IMITĒ darbību. Parunājiet ar kolēģiem Latvijā (citās skolās, rajonos) cik vēstuļu rakstīts, paraksti uz tām, par to prese/mediji klusē... Tas jau nav tikai izglītības jomā... ikvienā dzīves sfēra, tāpēc domājam, par ko balsojam. Klausies sevī un savā sirdsapziņā, nevis, ko kāda tante vai onkulis sola. Es vairs neesmu LIZDA biedrs un nesponsorēju šo organizāciju.
Все это пустая болтовня. Никаких денег на повышение расходов на образование у Латвии нет и не будет в ближайшее время. Им просто неоткуда взяться. Производство никакого, транзитная отрасль к 2020 году будет убита. Банковская отрасль тоже убита. Откуда деньги. Никто из-за границы денег Латвии на образование не даст. Лучших - образованных и трудоспособных людей Запад уже у Латвии забрал. И на этом все - Латвия - колония, зачем колонии образованные люди ? Вот для американских военных баз территория Латвии подходит. Но слишком много населения - зачистим. По сравнению с 1989 годом, когда в Латвии проживало 2,5 миллиона человек, уже зачистили примерно на 600 тысяч (сейчас население Латвии около 1,9 миллиона). Производство и сельское хозяйство тоже все зачистили - все покупаем (вплоть до трусов и спичек) на Западе. Успехов Вам в Вашем нелегком труде по зачистке.
Sen ir laiks streikam!
Tieši šāda attieksme ir tas, ko IZM (vienkārši valdošā vara) gaida! Ja mēs uzskatīsim, ka nevaram neko darīt/mainīt, tad tā arī būs. Pedagogiem, mums,pašiem vajag būt pārliecināti par savām vajadzībām un prasībām.
Signija @māra 14.08.2018. 10:10:06
Nekas, jo nav jau pirmā reize. :))
Ну и что - станцуете, споете и пойдете работать. Зарплата учителя - 680 евро. Зарплата врача - 3000 евро. Вот и сравниваете.
Nu nezinu viss, cik ražīga var būt šī ļoti agresīvā lizdas kampaņa... nez, kas būtu jāpieņem, lai tas ietekmētu IZM lēmumus

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.