Lietotājvārds
Parole
Šoreiz jāvienojas visiem pedagogiem, arī tiem, kas nav LIZDA biedri, ja vēlaties kaut ko mainīt un pēc tam izmantot rezultātu, citādi daži parazitē uz LIZDA biedru rēķina. Nav vienotības pedagogu vidū, daļa domā tik par sevi, tāpēc arī valdība tā izrīkojas. Un nav ko kritizēt tos, kas pārstāv pedagogu intereses. Nāciet un dariet labāk, parādiet, kā jādara! Ir vienkārši kritizēt, no malas skatoties. Inteliģence? Vai tiešām 1% dara laimīgus tos, kuri nepievienojas? Vai tie daži eiro ir iemesls, lai nevienotos kopīgu mērķu sasniegšanai. Ieejiet www.lizda.lv, kalendārs un sadaļa "Aktualitātes" rāda, ko dara biroja cilvēki, un tur nav tikai sēdēšana kabinetā. Pamēģiniet izturēt spriedzi, ko rada politiķu attieksme, solījumu nepildīšana. Starp citu, pamaniet arī, ka politiskajām partijām labvēlīgie mediji noklusē pedagogu atalgojuma problēmu vai arī sniedz dīvainas interpretācijas, nebalstoties uz faktiem. Tas ir labs veids, kā pedagogiem pilnīgot kritisko domāšanu, medijpratību. Iesaku uzmanīgi klausīties, ko saka ministrs, un salīdzināt ar faktiem, realitāti. Manipulēšana ar tiem, kuri nav pietiekami iedziļinājušies vai viņiem pietrūkst informācijas, ir IZM sarunu veids. Esam vienota pedagogu saime, beidzam domāt tikai par sevi. Par pozitīvām pārmaiņām gan sistēmā, gan atalgojumā, gan pedagogu savstarpējā sadarbībā. Es noteikti lepojos, ka esmu aroda biedrs 28 tūkstošiem LIZDA biedru, jā, es maksāju biedra naudu jau 30 gadus, un ziniet, ne mirkli to nenožēloju. Kontaktējoties ar citu valstu pedagogiem, esmu pārliecinājusies, ka arodbiedrībai jābūt, tai ir milzīga nozīme. Vērojot LIZDA darbu, arī redzu, ka viņu paveikto reizēm nenovērtējam, bet pedagogi būtu zaudētāji, ja šādas arodbiedrības nebūtu. Par to liecina arī uzbrukumi LIZDA, jo uzbrūk jau tikai tad, ja sajūt pretdarbību. Neviens cits Latvijā nav ar tik plāšu pārstāvniecību un ietekmi kā LIZDA. Tā ir lielākā arodbiedrība Latvijā, darām tā, lai tai ir spēks, nevis tikai pienākumi.
Pirms piketa pie Saeimas vajadzētu sarīkot piketu pie LIZDA's
Pagājušais pikets(piedalījos) bija ļoti kluss, mierīgs, zolīds no sanakuši puses, taču no valdības puses diezgan ignorēts. Kāds tur drusku iznāca paris vardus parmit, drizak pateikt, nevis paarmiit, pateikt, cik nevainigs ir un cik ļoti aizstāv pedagogus, nu pilnigi slikti metas.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.