Lietotājvārds
Parole
Nodokļu atvieglojumi tas ir viens, bet piekrītu, nu nebūs tas vidusmēra ģimenei izšķirošs aspekts ģimenes pieaugumam!!!! Jauns bērns tā ir vesela pasaule, tas maina visu dzīvē,tāpēc pāris bonusi jau to nemainīs. BET! ir valsts, kur daudzbērnu ģimenēm nodokļi vienkārši nav jāmaksā. Un tas man liekas tiešām ir vienīgais, kas patiešām var mainīt domas jaunajām ģimenēm.
Protams, ka netiek gana darīts. Tikai tādi nelieli bonusi lielajām ģimenēm, kas, jā, bieži vien patiešām IR diezgan noderīgi, bet noteikti ne tik lielā mērā, lai būtu izšķirošs aspekts ģimenes palielināšanā, jauna bērniņa gaidīšanā.
Pirms pāris gadiem, 5 varbūt, visi par to vēl runāja un šausminājās, tagad ir redzms, ka latvieši ir pieņēmuši situāciju un neko negrasās mainīt, jo šķiet, ka lielajā bildē neko nevar mainīt.
Vakaka @Ilze 15.08.2018. 10:06:56
Tas tādēļ, ka nekādas ĪSTAS, ILGTSPĒJĪGAS rīcības netiek darītas, lai uzlabotu demogrāfiju.
Pozitīva ziņa, taču žēl, ka šis vai nākamais gads ir pēdējais vismaz ilgā laika posmā, kad skolēnu skaits palielinās. Pateicoties demogrāfijai, būs tikai mazāk...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.