Lietotājvārds
Parole
Kā tad būs - likums stājas spēkā ar atpakaļesošu datumu - 2017.gada augustu. Ja kvalitātes pakāpes samaksa no 2017.gada augustam līdz 2018.gada maijam ir "apšņākta", tad - tas laikam neskaitās?
Uzmanīgi lasām 3. rindkopu. Vadītāju algu palielina, skolotāju - nē.
Lieliska ideja! (iepriekšējam komentētājam)
Neticu solījumiem - 14,5% "direktora fonds", apmaksāta gatavošanās stundām u.c. "ekstrām". Esmu vienkārša skolotāja un saņemu par slodzi savus 680 EUR. Tad vēl dažus EUR par iegūto 3.kvalitātes pakāpi (pa vecam), tagad būs otrā (pa jaunam). Mūsu skolā, tapāt kā daudzās citās Latvijas skolās par darba stundām uzskata tikai kontakta stundas klasē - viss pārējais (gatavošanās stundām, mācību materiālu adaptēšana bērniem ar speciālām vajadzībām, pārbaudes darbu izstāde un labošana digitālo mācību materiālu veidošana interaktīvai tāfelei, tikšanās ar skolēnu vecākiem, darbs ar skolēniem, kuriem ir mācīšanās grūtības un skolēniem, kas gatavojas mācību priekšmetu olimpiādēm, sēdēšana brīvprātīgi-obligātajās skolas sanāksmēs un sapulcēs u.c.) ir "brīvprātīgo darbs", jo skolai, lūk, nepietiekot naudas .... Un var Oliņa stāstīt, ka vajag 20 apmaksātu stundu un 20 kontakta stundu klasē, lai varētu realizēt "kompetenču pieeju", var Šdurskis no visām tribīnēm un TV ekrāniem stāstīt, ka skolotājiem slodzi veido 30 apmaksātas stundas, no kurām 9 nav kontakta stundas klasē - tas viss tikai pensionāriem , lai zina par ko vēlēt
Redzes,ko lizda lems. Tikai šķiet,ka lizda vairs īsti nevar parstavet visu skolotaju kopienu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.