Lietotājvārds
Parole
Par kladem: mans puika , piemeram, francu valodai panema a4 kladi un rakstis tajaa jau treso gadu, jo saka ka dazreiz skatas iepriekseja gada informaciju.
Man tiesi preteji: mekleju interneta kadu dargu dizainera mugursomu, piedavaju vienu, otru variantu, bet vins (7.kl) : ne, mamma, iztiksu ar vecu. (Jalabo). Pec tam padomaja un paludza nopirkt letu Vans, nelielu un vieglu . Nu labi, nopirku. Otrais no 1 klases lidz 4 gaja ar to pasu mugursomu, un neko neprasa, vispar! Nekadas dargas mantas, ne davanas , ne naudu, ne rotallietas... es jau uztraucos: vai tas ir normalu?
JĀ PROTAMS,KA VAJAG SKATĪTIES VAI IR VĒL PALIKUSI VIETA VECAJĀM KLADĒM BET TOMĒR JA BĒRNAM IR MAINĪJUSIES GAUME UN BĒRNAM NEPATĪK KO VECĀKS VIENS PATS IR NOPIRCIS VEIKALĀ TAD ARĪ TAS NEDER!TEIKŠU GODĪGI,ES DARĪTU TĀ-IEDOTU BĒRNAM NAUDAS SUMMU CIK ESMU GATAVA ISTĒRĒT VISĀM VAJADZĪGAJĀM LIETĀM SKOLAI PIEM;20 EIRO PATEIKTU KA PA ŠO NAUDU IR JĀNOPĒRK VISS VAJADZĪGAIS SKOLAI UN BĒRNS VAR PIRKT KAUT VAI DESMITIEM PENĀĻU BET JĀIEKĻAUJAS IR TAJOS 20 EUR KO VECĀKS IR IEDEVIS UN JĀNOPĒRK VISS SKOLAI VAJADZĪAIS UN TAD BĒRNS SĀKS DOMĀT-VAI TIEŠĀM MAN VAJAG PIRKT 10 PENĀĻUS,JA ES VARU NOPIRKT 1 LĒTU UN TĀDU KAS MAN TIEŠĀM PATĪK!
Vēl jau der atcerēties, ka ne viss tas, kas vajadzīgs vizuālajai mākslai, mājturībai būs vajadzīgs uzreiz septembrī. Drošāk noskaidrot, ko tieši vajadzēj septembrī, pārējo piepirkt vēlāk...
Pārskatiet vecās klades. Ja nav pilnas, tad turpiniet rakstīt tajās pašās. Bez tam- bieži vien tur ir pietiekami daudz vērtīgas un noderīgas informācijas no iepriekšējiem gadiem.
Sofii @Mamma 17.08.2018. 10:36:25
Mugursoma un kādas drēbes varbūt, bet klades, pildspalvas, burtnīcas gan var sagādāt izdevīgākās, nevis stilīgākās... un ja bērns stipri iebilst un vecāks pakļaujas arī uz šādiem sīkumiem, varbūt tur jādomā par visatļautību. :)
Bet katram bērnam tomēr sava gaume... Vismaz kas attiecas uz tādām lietām kā mugursoma, drēbes - jau nu noteikti! Kā var nopirkt bez viņa ziņas? Mūsu mājās tas neietu cauri... :) Sevišķi jau ar meitām.
Es teikšu godīgi, iepirkties kopā ar bērnu skolas lietām ir lielākais robs maciņam gandrīz visa gada laikā, izņemot ZIemassvētku laiku... Es esmu sapratusi, ka labāk ir doties bez bērna, pašam visu sagadātāt.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.