Lietotājvārds
Parole
tikai skolotāja (pārkopēto komentāru izlasīju e-klasē) 22.08.2018. 12:42:17
Neticu solījumiem - 14,5% "direktora fonds", apmaksāta gatavošanās stundām u.c. "ekstrām". Esmu vienkārša skolotāja un saņemu par slodzi savus 680 EUR. Tad vēl dažus EUR par iegūto 3.kvalitātes pakāpi (pa vecam), tagad būs otrā (pa jaunam). Mūsu skolā, tapāt kā daudzās citās Latvijas skolās par darba stundām uzskata tikai kontakta stundas klasē - viss pārējais (gatavošanās stundām, mācību materiālu adaptēšana bērniem ar speciālām vajadzībām, pārbaudes darbu izstāde un labošana digitālo mācību materiālu veidošana interaktīvai tāfelei, tikšanās ar skolēnu vecākiem, darbs ar skolēniem, kuriem ir mācīšanās grūtības un skolēniem, kas gatavojas mācību priekšmetu olimpiādēm, sēdēšana brīvprātīgi-obligātajās skolas sanāksmēs un sapulcēs u.c.) ir "brīvprātīgo darbs", jo skolai, lūk, nepietiekot naudas .... Un var Oliņa stāstīt, ka vajag 20 apmaksātu stundu un 20 kontakta stundu klasē, lai varētu realizēt "kompetenču pieeju", var Šadurskis no visām tribīnēm un TV ekrāniem stāstīt, ka skolotājiem slodzi veido 30 apmaksātas stundas, no kurām 9 nav kontakta stundas klasē - tas viss tikai pensionāriem , lai zina par ko vēlēt
Samaksa par stundu neatkarīgi no uzskaites metodikas (astronomiskā vai akadēmiskā) nemitīgi samazinās.
Ļoti cienījamā LIZDA un personiski Inga Vanagas kundze! Līdz šim esmu piedalījusies gandrīz visās arodbiedrības rīkotajās protesta akcijās, nekad ne vārdos ne darbos neesmu pēlusi šo organizāciju. Tagad arī mans mērs ir pilns. Izskatās, ka ejam divus soļus uz priekšu, trīs atpakaļ. Kāda gan var būt runa par piketu septembrī. Pirms pāris gadiem notika brīdinājuma streiks, neko nepanācām, tālāk sekoja nepamatota bezdarbība. Tagad sāksim visu no sākuma? LIZDA tāpat kā skolēns ir pamanījusies nodot nepabeigtu mājas darbu, bet cer uz pietiekamu vērtējumu. Negribas, ļoti negribas piedalīties šādā klaunādē!
bišku no bioloģijas kursa 21.08.2018. 12:45:47
Neapšaubāmi, jo LIZDA būs ielīdusi dziļi d...., un šī vieta, protams ir vienota ar pārējo, uzbaroto IZM rumpi.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.