Lietotājvārds
Parole
Kurā profesijā ir tā, ka darbinieks, kas strādājis daudzus gadus ir līdzvērtīgs darbiniekam, kas tikko ir iestājies augstskolā, kuram nekādu iepriekšēju zināšanu nav dotajā profesijā. Atbilde - pirmsskolā. Cilvēki, kas strādājuši daudzus gadus saņem tādu pašu algu kā tikko studēt sākušais - zemāko algas likmi. Cik nožēlojami tas skan! Kad vajadzēja visiem obligāto augstāko izglītību un mums bija jāmaksā no mūsu pieticīgajām algām par studijām, tad pie lielākas algas tikām, tikai, kad iesniedzām diplomu. Arī darba stāžu vairs neņem vērā. Tā ir ņirgāšanās par cilvēkiem.
Naudas izteiksmē: Ls 538,00 + piemaksas ap Ls 50,00. Tā man teica 2008.gadā - tāds bija aprēķins visā valstī. Mūsdienās tas būtu 840 eur.
Ko var liet. Šadurskis par to tik vien runā, ka pedagogiem paceltas algas,bet reāli nekāds algu pielikums nav bijis. Darba stundas gan pacēla. Saucamo algas pielikumu izdalot uz darba dienas stundām, stundas likme ir zemāka, līdz ar to alga ari. Labāk būtu klusējis.
Ak, ko nu atkal muld.
tā cerēju komentāros dzirdēt apstiprinājumu ministra teiktajam, bet nekā. Šadurski, beidz muldēt. Es arī algas pielikumu nejūtu, pat nav tas pats , kas 2008. gadā.mazāk, krietni mazāk es nopelnu un papilddarbus neviens pat negrasās apmaksāt!
Nav nekas jauns. 22.08.2018. 11:41:10
Divos gados sasniegts vēsturiski lielākais izglītības ministrijas darbinieku darba samaksas kāpums. Paldies visiem pedagogiem par atbalstu. Tā būs arī turpmāk.
to Opā 21.08.2018. 13:30:38 22.08.2018. 10:28:11
Varbūt tāpēc (Kāpēc skolotāji nestrādā tikai vienu slodzi, kā tam vajadzētu būt, lai darbs būtu kvalitatīvs, skolotājs smaidošs un problēmu nenomākts???), ka ar šo naudu ne tikai sevi nevar pabarot un jumtu virs galvas nodrošināt, kur nu vēl bērnus... 680/710UZ PAPĪRA par slodzi, tiešām smaidīgs skolotājs ar vienu slodzi????
Kad atdos krīzes laikā atņemtās algas. Man , piemēram, alga ir mazāka nekā 2008.gadā. Un darba vairāk.
Ir pazudusi piebilde par stundu skaitu, ko masu mediji nepasaka - slodzes stundu skaits palielinājies no 21 uz 30!Ahhhh, līdz ar to algas pielikums salīdzinoši neliels! Lai nu labi iet likumu radītājiem............
Virsraksts: - Kārli, Tu tiešām joko? Bet, ja nopietni, es 2008. gadā saņēmu vairāk latus, nekā tagad eur. Strādāju ar 30 bērniem lielā skolā, bet alga vienalga 3ciparu.
Samaksa par stundu neatkarīgi no uzskaites metodikas (astronomiskā vai akadēmiskā) nemitīgi samazinās.
Pirms krīzes laika alga man bija 520 Ls neto. Tagad saņemu 478 eu neto.
Nu nezinu, nezinu... Daudzu lielo Rīgas skolu pedagogiem algas reformas rezultātā samazinājās...
Alga no 2008.gada nav lielāka, kā bija 500 latu uz rokas, tāpat šobrīt 700 euro uz rokas. Tik tiešām, kur palielinājums??? Reālajā slodzē nekas nav mainījies, tikai citas kulītes...
Smieklis paspruka 21.08.2018. 14:00:18
Tāpēc, ka daudz kur viņi strādā ar mazāku slodzi, jo stundu vienkārši nav...
Kāpēc skolotāji nestrādā tikai vienu slodzi, kā tam vajadzētu būt, lai darbs būtu kvalitatīvs, skolotājs smaidošs un problēmu nenomākts???
vēlētājs (muļķis) 2018 21.08.2018. 12:42:12
Nez, ir kāda partija, kas uzvaras gadījumā šitos visus pieliktu pie sienas?
Kad LIZDA apkopos tās skolas, kurās no dotācijām var samaksāt skolotājiem tikai par kontaktstundām, bet viss pārējais darbs ir par velti un tad ies pie atbilstošām amatpersonām un prasīs , lai samaksā par padarīto. Te nav runa par algu palielinājumu, te ir runa par nesamaksāto padarīto darbu! Un tā ir jau divi gadi pagājuši un nu jau sākas trešais. Varbūt rajonu arodbiedrību vadītāji var darīt kaut ko lietas labā, bet arī tie klusē. Cik ilgi vēl tā būs, kad visi izliekas, ka viss ir kārtībā?
HOMO SAPIENS 21.08.2018. 11:59:36
Es kaut kā to nejūtu.....
Nu kā var tā muldēt!! Kauna viņam nav!!! Nu, jā, bet šadurskis jau nebija mājā, kad kaunu dalīja...
Solīts gan makā nekrīt... Pirms vēlēšanām- nu kā var nesolīt..
опаньки 21.08.2018. 10:14:31
Министр что-то принимает - у него галлюцинации
tas, ka skolotāji reti strādā VIENU SLODZI arī ir taisnība,
Diez kur saskata algas palielināšanu mūsu ministrs. Tas, ka palielināja slodzi gan ir taisnība, tas, ka skolotāji reti strādā arī ir taisnība, bet algas palielinājums? A, pareizi, tiem, kuriem ir klasēs pāri 30 skolēnu, tiem ir tūkstoši, pārējiem vēl nav pirmskrīzes alga sasniegta. Kā matemētiķis bvar runat tādas muļķības. Krīzes laikā iemeta skolotājus bedrē un tagad vēl neesam no tās izvilkti, tikai baroti ar solījumiem, bet nu var lielīties, cik miljoni mums iedoti. Vissāpīgākais, ka līdz ar šo algu lielumu/mazumu skolotāji ir nenovēršami nolemti mazturīgo pensionāru liktenim

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.