Lietotājvārds
Parole
Tik daudz pedagoģisko augstskolu- bet skolotāji trūkst. Lai tie gudrie iet un māca augstskolas.
Šie jaunieši ir labi skolotāji. Bērniem jau arī patīk jauni skolotāji. Tikai viņi ilgi skolā nepaliek, vismaz mūsu pusē.
Tas tik vēl trūka, lai valsts maksātu 5000EUR gadā par 1 cilvēka mācībām. Lai iet uz universitātēm un mācās tur budžeta vietās! Tur viens studens valstij izmaksā ap 1500 EUR. Ir atšķirība vai ne?
Un stipendijas IM skolotāji nesaņem no valsts budžeta, bet gan no ziedojumiem!
Iespējamās misijas skolotāji nesaņem tos 200 euro pie algas kura ir 400. Ir noteikt studnu skaits, kuru drīkst vadīt IM skolotāji un algas kopsummā neatširās ne ar ko no pārējiem skolotājiem. Don't worry, be happy!
kam vispār vajadzīga tā iespējamā misija?
Inga Vanaga 27.08.2018. 21:14:04
Tā var nonākt līdz situācijai,ka daudzas NVO pierādīs,cik viena vai otra tās veiktā funkcija ir nepieciešama un nepietiek nauda. Arī NVO var prtendēt uz dažādiem projektiem.
Lai labāk iedod tos 200 eiro pie algas esošajiem skolotājiem, lai nav vēlos vakaros jāpiepelnās ar privātstundām! Nodzītiem darba zirgiem inovācijas prātā nenāk... Ir negodīgi, ja kādam gadiem jāstudē, bet alga maza, bet cits atnāk, bik' pamācās un saņem par 200 eiro lielāku algu nekā ilgi studējušais un strādājušais. Protams, ka "Iespējamā misija" ir atklājusi vairākus jaunos talantus, bet...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.