Lietotājvārds
Parole
Diemžēl aiz homo sapiens nāk tikai izpostīta daba,noplicināti resursi,izzudušas sugas,kari.Nu neatbilst šis nosaukums mūsu sugai-saprātīgais,drīzāk neprātīgais,kas iznīcina mājas,kur pašam jādzīvo.
Virsraksts neizsaka būtību. Tā atrodama raksta beigās. Kromaņjonas cilvēki labāk prata pielāgoties klimata izmaiņām, tādēļ viņi pārņēma Eiropu. Tā arī svarīgākā ziņa, nevis aukstums, kā dēļ Neandertālieši izmiruši. Jaunākajā vēstures zinātnē ir zināmi vairāki pierādījumi, ka neandertālieši "sakrustojušies" ar kromaņjoniešiem. Vēstures ziņu publicēšanu, pat populārzinātniskā formā, varbūt labāk uzticēt speciālistiem. Lai nesanāk, ka vēsturniekiem jau sen zināmu patiesību pēkšņi pasludina par jaunatklājumu.
Vai tikai nav indiāņu variants?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.