Lietotājvārds
Parole
Man klases platība ir 48 kv.m. Sanitārās normas būtu 2 kv.m./cilv. Tātad 23 skolēni + skolotājs. Bet realitātē man visās klasēs ir 26 - 30 skolēni! Un gaisa nav. Katru starpbrīdi vēdinu, bet, ja atnāk vecāko klašu skolēni, 30 gab., tad jau pēc 30 min. nav ko elpot. Soli ir netālu no loga, tāpēc aukstākā laikā logus turēt vaļā nevar, bet maijā - nekāda gaisa apmaiņa nenotiek. Tā ir ar to saskaņošanu un skolēnu skaitu.
un ja vēl klasē pa milzīgiem logiem gāž iekšā saule (aprīlis, maijs...)...
Tas jau atkal kārtējais pētījums, kura rezultātus normāli cilvēki zināja sen...
Skolēniem ne tikai nebūs gaisa. Viņiem nebūs arī vietas, trūks solu, skapīšu, vietas ēdamzālē. To jau neviens neiedomājas, ka palikušās skolas nav bezizmēra. Tā ka gatavojamies, gan jau, ka atgriezīsies mācības divās maiņās.
Uzliek jaunajas prasības par lielāku skaitu skolēnu klasē, neviens vairs neseko vai viņiem pietiks, ko elpot. Skolas ēkā, kura celta pirms kara, griesti augsti, liela telpas KUBATŪRA, bet jaunajās, kur zemāki griesti, elpot nav jau pēc 20-30 min. Veselības sargi tikai runā par skolēnu skaitu uz kvadrātmetriem, bet vajadzētu ņemt vērā KUBATŪRU

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.