Lietotājvārds
Parole
Skumji lasīt šo komentu
Laba diena! 04.09.2018. 19:06:08
Aha, aktuāls salīdzinājums: šodien Latvijā vislabāk un visātrāk attīstas tieši kapsētas! Paldies tādiem, kā jūs! ((
MMMMMMMMMMMM 04.09.2018. 18:03:05
Kā tad ka kapsēta ,un it īpaši daža laba no esošajām lielajām skolām . Ko pats ministrs veicinājis ,slēdzot daudz kvalitatīvākās mazās skoliņas!!!!!!
>Ative. Jā, vienu piemēru mēs katrs varbūt kādā jomā varētu nosaukt, bet tā nav norma. Un galu galā, ja jaunietis ir ar augstām spējām kādā no jomām, jebkura augstskola viņu gaida ar atplestām rokām un budžeta vietu studijām, kuras jau no 1.kursa var apvienot ar darbu specialitātē!
Izglītības kvalitāte.... kas tas ir? Ja skolēns nespēj saņemt 10 ballles(nu nav dievs tēvs un māte daba visiem to spēju devuši!), bet kopā ar skolotāju ir uzstrādājies no 3 ballēm uz 5 vai 6 - tā nav kvalitāte, jo nav 8 un uz augšu?
>Durskim. Piekrītu, bet ir izņēmumi un viņi ir. Mans paziņa aizbraucot 90tajos dzīvot uz Vāciju iekārtojās darbnīcā, kur laboja datorus un viņu ieraudzīja. Pēc laika viņš programmēja programmas Vācijas augstskolām - bez papīra šajā jomā. Ir jaunieši, kas paši izpēta un apgūst lietderīgas programmas, tās un lieto un izmanto, ne jau tam,ko minējāt. Es neesmu pret zināšanu apguvi augstskolā, jo noteikti mācoties esi tikai ieguvējs, bet sākums darba karjerai varētu būt arī bez tās.., ja jau mums valstī tas ir deficīts.
Ministra kungs ir aizrāvies tā, ka nemaz neredz, ka vidusskolās mācās arï nākošās veikalu kasieres, tālbraucēji šoferi, nākošās medmāsas un daudzi citi. Tagad jājamais zirdziņš ir IT, bet vidusskolās mācās arī nākamie skolotāji un ne jau visi būs matemātikas vai fizikas speciālisti.
>Ative Darbā jau pieņemtu jebkuru jaunieti, veci vai veceni, ja viņš darba devējam spētu pierādīt savu kompetenci minētajā IT jomā, neskatoties ne uz kādiem diplomiem. It īpaši nebūtu problēmu privātajā sektorā. Bet piedodiet, kur šis cilvēks, lai tās kompetences apgūst??? Datorspēles, smartphone spaidīšana un laba spēja izmantot google nav IT speciālistam nepieciešamās darba kompetences!!!
Zinu, ka citās valstīs nemaz nevajag augstskolas diplomu, ka esi IT speciālists, lai iekārtotos darbā, jo to var pierādīt ar savu kompetenci šajā jomā. Esmu pārliecināta, ka mums tādu jauniešu, kas varētu darboties šajā jomā bez visiem papīriem ir ļoti daudz, bet kas nesaskata jēgu maksāt lielo naudu, lai beigtu augstskolu. Pilnīgi piekrītu, bet darbā tikt pieņemtam bez papīra - vāja cerība. Te jāsaka - laiki mainās, viņi to labi attīsta bez visām augstskolām, ja runa iet par digitālajām prasmēm.
Kāds "jauks" apsveikums mācību gada sākumā!
Ko lai dara, ja matemātiku un fiziku pamatskolā piedāvā mācīt jebkuram cita mācību priekšmeta skolotājam (sports, vizuālā māksla, mūzika u.c., kuriem ir nepietiekams stundu skaits), jo skolā nav skolotāja šajos mācību priekšmetos, bet stundas direktorei ir jānodrošina

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.