Lietotājvārds
Parole
Nupatiešām 05.09.2018. 10:03:25
Atliek kādam no zz partijniekiem sagribēt,kad viss notiek! A.Rāviņš sagribēja un MK viņa iegribu apstiprināja.Un piešķīra Jelgavas Spīdolas ģimnāzijai (ar sliktu reputāciju,vienaldzīgiem skolotājiem,visu māc.gadu nenotiekošām matemātikām ap 100 skolēniem vecākajās klasēs un pašpietiekamu vadību izglītības iestādē ar mācībām neatbilstošām telpām) valsts ģimnāzijas statusu. Skolas vecāku padome jau tagad aicina skolēnu vecākus ziedot līdzekļus jaunas skolas celtniecībai,jo pilsētas mērs (A.Rāviņš)nevar atrast naudu tam jau ilgi.Tagadējiem skolēniem jauno skolu nesagaidīt.Viņu vecākiem jāparaksta piekrišana atļaut izglītot savus bērnus nepiemērotā vidē.
Apsveikumu nepieņemu.
AICINĀJUMS 04.09.2018. 21:20:19
Saeimas vēlēšanās aicinu MEST VĒLĒŠANU URNĀS TUKŠAS APLOKSNES! Gluži kā tukši ir solījumi, ar kuriem mēs tiekam baroti!
Garšo
Мне нужен компьютер со щётками-стеклоочистителями - весь экран уже заплевал, на эту рожу глядя.
Mīļie, lūdzu nevēliet oktobrī par Vienotību....citădi mēs būsim........ā
Tu tikai proti darīt problemas!gaidam jaunu ministru!
Man tas apsveikums nav vajadzīgs! Liekulība un reizē ņirgāšanās! Pietiek reiz! Lopi!
Šai valstij nav ietaupījuma. Valsts ir parādā līdz ausīm...
Akcents uz vārdu "dārgie", kam sinonīms ir "neērtie", "par daudz esošie", nevajadzīgie...
Apsveicam! Turpināsim muļļāties tālāk!Būs vēlēšanas,būs citi ,,vēži,,-bet varbūt citi-tad lai peras kā prot ...
Nelasīju, bet nosodu. :D:D Bija visi nodrillētie vārdeļi - radošums, kompetences, kvalitāte, optimizācija, valsts nākotne? Droši vien bija... Uz IZM tie arī attiecas?
Dorogijie tovarišči, pozdravļaju vas s.... Vai nav kaut kur jau dzirdēts? Vai radošus un inovācijas neattiecas arī uz ministriem?
Lai Tev arī jauks mocību gadiņš!!!
Kā Dievs tādiem ļauj turēties uz zemes!
Ничего ты уже не сделаешь. Собирай вещички и отдыхай после трудов праведных. Не бывать больше тебе Карлуха, министром.
Dod, dies, tautiešiem veselo saprātu izdarīt pareizo izvēli vēlēšanās un turēt pa labu gabalu no mums visus šos "prātvēderus".
"Savukārt labā ziņa pedagogiem ir, ka gaidītais algu pieaugums būs jau no 1. septembra" - MELIS tas sīkums būs, bet ne visiem. Kā ar pirmsskolas skolotājiem, jā aizmirsu - tas mūsu valsti neskaitas skolotājs. Nu var būt pēc 3 mēnešiem!!! Tad kad valsti ietaupījums ir 675 miljoni eiro. Idiotisms!!!
Laba diena! 03.09.2018. 14:07:15
Vai kādam ir prieks, šo gudru seju redzēt? (( Ir labāk ieraudzīt šeit smukus ziedus un bērnu smaidus!
TV skatītāja 03.09.2018. 10:45:06
Citējot profesor Mārci Auziņu (3.septembra "Rīta Panorāma") - "Ja mēs tagad cilvēkiem ar augstāko izglītību, kas veido mūs valsts nākotni, sakām, ka 70% no vidējās algas valstī mēs jums varam nodrošināt (skolotāju alga no 2018.gada 1.septembra par pilnu slodzi ir 710 EUR bruto) un pasniedzam to kā milzīgu sasniegumu, tad ..."

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.