Lietotājvārds
Parole
Nē,tas ir, tālāk no skolas darbinieku ausīm un citām maņām. Trūkst vārdu,kā šovasar ar vieglu roku izrīkojās partija un valdība.Skolai,kas atrodas izglītības iestādei neatbilstošās telpās un nespēj nodrošināt skolēniem labu māc.kvalitāti, piešķirts Valsts ģimnāzijas statuss.Tajā ir snobiski izglītības darbinieki un nedarbojas metodiskās apvienības un nav mūsdienu prasībām iekārtotu kabinetu (ķīmijas,fizikas,bioloģijas,mūzikas) augstprātīga,pašpietiekama skolas vadība un vecāki tiek minēti,kā "skolai nepiederošas personas". Kā minēts vietējā-pašvaldības izdotajā laikrakstā,tas noticis ar pašvaldības vadītāja iniciatīvu.Tā paša,kuram jārūpējas par to,lai iedzīvotāji no Latvijas 4.lielākās pilsētas nemuktu prom un skolēniem būtu mācībām piemērotas skolas.
Dziļāk strādāt no sirds - strādāt par velti.
Drīkstam mīlēt Latviju, tikai nedrīkstam traucēt latviešu tautas atšķaidīšanas un iznīcināšanas procesu...
Vai arī... 04.09.2018. 14:38:17
"dziļāk sirdī" - lai to nespēj izraut politiskās spēles, niecīga alga vai pensija un citas personību nogurdinošas, nemīlošas parādības...
"dziļāk sirdī" - tas ir, lai neviens cits to neredz un nedzird, ja? :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.