Lietotājvārds
Parole
Kauns par tādu skolotāju publisko pazemošanu !!! Mūžīgi skolotājs stāv ar izstiepto roku, jo nevar normāli pabarot, izaudzināt savus bērnus par tik "lielisku " algu !!!
Sev,deputātiem algas ceļ nevis par 30 ,bet 300-bez kvalitātes-turpina lasīt avīzes-kā teica eksdeputāts-strādā zem vidējā saņem virs vidējā.
Kā tad vērtēs? Pajautājiet bērniem! Vecākiem! Vislabākais kritērijs.
Inga Vanaga 06.09.2018. 22:34:13
Aicinu izlasīt LIZDA mājaslapā rakstu par to,kā nonācām līdz slavenajiem MK noteikumiem par UN /VAI. LIZDA rīcībā ir Saeimas Izglītības,kultūras un zinātnes komisijas protokols,kas pierāda,ka ministrs pats piedalījās šajā sēdē un piekrita VAI. Par VAI bija vienbalsīgs komisijas lēmums un šodien Saeima 2.lasījumā to atbalstīja.
Eiropā jau atsakās no kompetenču metodes. Varbūt arī mums vajadzētu soļot līdzi laikam un atteikties no kompetencēm?
ES
Kurs grib seksu?
Es zinu, ka savu darbu veicu KVALITATĪVI un pēc labākas sirdsapziņas. Par to liecina skolēnu sekmju rezultātu, attieksme un vecāku pateicība. Ko domā IZM - man nospļauties!
Es zinu, ka ne Kučinska kungs, ne Šadurska kungs komentārus nelasa, bet tomēr gribu komentēt. Nezinu gan, vai šie kungi arī zin, ka mūsu valstī ir īpašie bērni no kuriem nemaz nevar dabūt augstākus vērtējumus, tad tas nozīmē, ka tie skolotāji tos 30 euro nesaņems. Ir bērni ar uzvedības traucējumiem, ko ar tiem darīt, jo bieži vien, tie ceļo no skolas uz skolu un vecāki ir priecīgi, ka kāda skola tos māca uz ilgāku laiku, bet viņu zināšanu līmenis ir zems, bet skolotāji darbojas tā, lai šis bērns savā turpmākajā dzīvē kaut ko sasniegtu, taču skola būs zaudētāja, jo nebūs sasniegumi mācībās. Skumji, ka mūsu varas pārstāvjiem ir vienvirziena domāšana un visu vērtē pēc sava acumēra. Es atceros, ka savā laikā bija Izglītības ministris, ka apmeklējaun iepazinās ar visām skolām un tad varēja spriest par pedagogu darbu. Šadurska kungu gan var redzēt bieži Latvijas teleVĪZIJĀ, tikai ne mūsu mācību iestādē.
Naivie skoplotāji 06.09.2018. 10:32:20
Kā jūs nesaprotat, ka reāli naudas algu pielikumam nav, tāpēc tiek meklēti dažādi iemesli, lai algas nepaaugstinātu. Priekšvēlēšanu periodā atklāti pateikt, ka nekā nebūs, nav prāta darbs, tāpēc tiek meklēti iegansti, lai varētu atkāpties no solījumiem, vainu noveļot uz vienalga ko - pašvaldībām, LIZDu, citplanētiešiem, laika apstākļiem u.t.t., galvenais, lai sākas mācību gads un skolotāji nesāk streikot. Streika gadījumā arī vecāki var sākt domāt, par ko balsot vēlēšanās un tas dažam labam var izvērsties par katastrofu. Pēc vēlēšanām, jaunā valdība pateiks, ka "mēs neko nesolījām, prasiet no iepriekšējiem".
Tadus apsveikumus sava 40+ darba mužā vel nebiju dzirdejusi. "Paldies"
Laba diena! 05.09.2018. 20:35:47
Sev celāt bez jebkādiem kritērijiem...
Jūtos pazemota,jo: 1. esmu tiktāl novesta, ka man ar milzīgu pateicību, laimes un reizē nepadarīta darba vainas sajūtu jāpieņem valdības atmestie TRĪSDESMIT EIRO UZ PAPĪRA (pat 1 normālu kurpju pāris nesanāk, atkal klasē ar līdzjūtību skatīsies uz tām manām tupelēm); 2. ar kaunu apzinos, ka ar manu pašreizējo algu, bet godprātīgo darbu tiem 30 eiro (kas vienam normālam augstāko izglītību ieguvušam cilvēkam ir sīknauda) tiešām ir liela nozīme; 3. skaidrais saprāts saka, ka tik niecīgs pielikums un tādi kvalitātes kritēriji nav samērojami, tātad valdība MANI REĀLI UZSKATA PAR MUĻĶI, kuru var šādi tīt ap pirkstu; 4. līdz šim tomēr ticot valdības veselajam saprātam, tagad apzinos, ka šāda valdības rīcība varētu būt smieklīga, ja patiesībā tas nebūtu tik nožēlojami un traģiski; 5. un vēl traģiskāk ir tas, ka ne Kučinskis, ne Šadurskis noteikti pat neapzinās, cik traģisku ainu viņi par sevi rada valstī, kur vidējā alga ir 1000 eiro, bet cilvēkiem ar bieži pat vairākām augstākajām izglītībām liedzoties samaksāt 710 eiro (lai gan nauda ir atrasta). Domāju, ka izvirzītos kritērijus varētu piemērot tad, ja tiešām valsts vidējā alga arī skolotājiem būtu sasniegta, un tad, lūk, lai to pārsniegtu, var runāt par šiem kritērijiem. Patiesībā - tik pazemota no savas valsts valdības puses vēl savā 30 gadu darba mūžā neesmu bijusi. Un tieši simtgadē!!!
KVALITĀTES PAKPĀPES??? 05.09.2018. 14:22:40
KĀDAM VELNAM TAD TĀS IR DOMĀTAS, ko pagājušogad mērīja veselu gadu?
Kvalitāte par EUR 30 pirms nodokļu nomaksas 05.09.2018. 14:22:17
Smieklīga kvalitāte!
Tagad jau vieglāk būs izlemt, par ko balsot vēlēšanās!
Ja pareizi atceros, tad man solīja, ka alga man būs lielāka! Ja kāds nav padarījis savu darbu, tad kādēļ jācieš ir man? Vēlos savu algu!
Kučinskis ir ZZS vecā komunista Brigmaņa grupējuma ieliktenis. Pirms tam bija lielzagļa Šķēles TP puika.
Atgādiniet, lūdzu, kurā partijā ir šis "kvalitatīvais" premjers.
Saeimai un valdībai algu saņemšanai arī jānosaka kvalitātes kritēriji! Ja tos nepilda, tad algu nesaņem!
Tā kā valsts līmenī iedzīvotājiem joprojām nav kvalitatīvas ekonomikas, kvantitatīvi atbilstošas darba samaksas, normāla darba laika noslodze, bet pārslodze. Šo trūkstošo kritēriju dēļ valsti joprojām pamet jauni cilvēki , tikko kāds sāk aizrādīt par valsts dienestu nekvalitatīvu darbu, tā sāk iestāties cenzūra. NU, nu ...stipri jāsāk domāt par ko tad man labāk iet balsot oktobrī. kam man tāda nekvalitatīvi strādājoša valdība?
pamatskolas skolotāja 05.09.2018. 11:24:56
Kādēļ tiek izplatīts viedoklis, ka Latvijā skolotājs savu darbu dara slikti? Tieši otrādi - mēs varam būt lepni par saviem skolotājiem! Skolotāji strādā profesionāli arī tad , ja tikai 1/2 no skolotāju darba tiek apmaksāta ( otrā 1/2 skolotāja slodzes ir "brīvprātīgo darbs" - gatavošanās stundām, mācību materiālu veidošana, kontroldarbu labošana, konsultācijas, sapulces u.c.) LIZDA un IZM to izliekas neredzam!
Es nezinu vai man vienīgajai tas tā ir, bet šīs sarunas par kvalitāti mani aizvaino, jo rodas sajūta, ka valdība saka, ka skolotājs šobrīd strādā nekvalitatīvi. Un pieliksim 30 eiro tikai tad, kad strādāsiet kvalitatīvi. Kā var teikt, ka skolotāja darbs ir prestižs, ja visās ziņās skandina, ka nav kvalitātes, nav kvalitātes. Tiešām aizvaino.
Tad, kad deputāti pieņems un apstiprinās SAVAS darbības kvalitātes rādītājus, tad balstiesīgie pieņems lēmumu balsot vai nē.
Tad, kad deputāti un ministri palielina paši sev algas, tad gan nav bijis dzirdēts, ka tas notiek apmaiņā pret kaut ko... Tikpat "kvalitatīvi", cik strādāja, tā arī turpina strādāt - solīt visu ko, pēc tam solījumus nepildīt, krāpties ar transporta izdevumu summām, nelietderīgi tērēt Eiropas un valsts naudu utt.
Varbūt piemaksu nemaz nevajag, un strādāsim pa vecam, neizmantojot kompetenču izglītību?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.