Lietotājvārds
Parole
tā naudas lieta degradē vārdus "misija", "misionārs". būtu jāstrādā par velti, vispār bez samaksas, ne jāprasa papildus nauda pie tās, ko saņem visi tie, kas pedagoģiju studējuši, speciāli mācījušies daudzus gadus...
Skolu direktoriem vajadzīga tukšo vietu aizpildīšanai atskaitēs kadru ailēs.Skolēniem un vecākiem, nē!Nekāda labuma no tūrismu un rekreāciju studējošas purmkursnieces kā klases audzinātājas nav!Neviens viņai nav padtāstījis,ka nav jāpieprasa no 13 g.v.skolēniem čats internetā.Vairāku vietņu(piem.,facebook) lietošana ir atļauta tikai no 13-16 gadu vecuma. Lai gan ir savā agrākajā specialitātē vīlusies (sporta skolotāja),tomēr neko citu neprot.Pēc 1darba gada skolā nu ir aiztraukusies studēt uz Čehiju apmaiņas programmā. Otra ir pārspīlēti skrupuloza pret vecākiem.Kā robots samākslota un bez emocijām.Augstprātīga un uzpūtīga pret bērniem.Nezinu kādā jomā kā labākā studente ir vīlusies(tādus uzņem "Iespējamajā misijā"),bet no viņas nestrāvo jaunība,viņa nav interesanta un aizraut nespēj skolēnus.Tikai jaunāka par pirmspensijas moralizētājām skolotājām!
Kur ir misijas darba efektivitātes izvērtējums. Lūdzu galdā ar skaitļiem!!!
kompetences - blefs 10.09.2018. 22:52:32
Cerams, ka naudu neatradīs, jo tā misija nav vajadzīga!
Nemisionārs 10.09.2018. 20:46:51
Interesanti! Mums visu laiku uzsver, ka skolotāja darbs ir misija, par to var nemaksāt vai maksāt smieklīgi maz. Tad jau šiem "misionāriem" vajadzētu strādāt bez maksas. Es izvēlējos skolotāja darbu un cerēju, ka man par to pienācīgi samaksās. Nekad neesmu brīvprātīgi vēlējies kļūt par misionāru. Bet te jaunietis apzināti izvēlas misionāra statusu, tātad gatavs strādāt bez samaksas- par vēdera tiesu.
Misijai trūkst 93 000 Eur? Lai iepriekšējo 10 gadu misionāri kolektīvi samet. Viņi jau dabūja "starta kapitālu" , kas palīdzēja "kā pedagogam nostāties uz kājām" . 93000 : 10 = 9300 Eur no katra gada misionāriem. 9300:12= 775 Eur mēnesī. Un tā kā katru gadu pedagogu saimi papildināja ap 20 misionāru, tad 775:20~39 EUR mēnesī no katra bijušā misionāra. Nu to jau viņi īpaši nejutīs......
Ar ko šāds "misionārs" ir labāks, ka tiek tik dāsni atalgots? Un kā tad ar tiem, kas ir mācījušies augstskolā pedagoģiju? Tā ir negodīga un neētiska rīcība, nevis misija! Jābeidz šis pasākums, ja nav naudas,tātad tas nav sevi attaisnojis!
Kā stipendija beidzas, tā misionārs pazūd tālēs zilajās un "skolotāji parastie" strebj savārīto putru, lai bērni var eksāmenus nokārtot.
Misionāriem misijas apziņa ir tikai tad , ja tiek dubultā maksāts
Parādiet, lūdzu, statistiku! Cik no visiem''misionāriem" palikuši strādāt skolā!
Swedbankai naudas vairs nav? Pelnošākā banka Latvijā jau kuro gadu no vietas!
Mūsu skolā divas "misionāres" ir pabijušas - tagad nav neviena: Viena meitiņa aizgāja no darba, kad beidzās stipendija, otra ļoti savlaicīgi aizgāja dekrētā un atpakaļ nenāks
Kam tie misijas skolotāji vajadzīgi-respektīvi - kāpēc viņi papildus jāfinansē? Augstskolas nemāca pietiekoši kvalitatīvi? Tās idejas viņiem ir tāds pašas kā jebkuram skolotājam skolā. Skolotājiem-jau gadiem strādājošiem jāvelk galus kopā,jaunie negrib nākt strādāt, bet te prasa finansējumu no valsts neatkarīga organizācija.
Kam tā iespējamā misija vajadzīga????

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.