Lietotājvārds
Parole
nesamērīgas prasības pedagogu izglītībai
Ceru,kad es došos uz skolu pēc 2 gadiem, mani nesagaidīs "kompetencēs balstīti" prātvēderi no IZM, bet ĪSTI UN DARBAM SAGATAVOTI SKOLOTĀJI KĀ SENĀK...
IZM tak atlika kompetencēs balstītās izglītības (it kā jaunās pieejas) ieviešanu... varbūt kompetences trūkuma dēļ pašos????
Secinājums: 12.09.2018. 11:26:56
Jo dumāka tauta, jo vieglāk to pārvaldīt, muļķot un ekspluatēt! Mūsu stagnējošai, korumpētai politmafijai to vien vajag! Ir pat masoniem plāns - degradēt izglītību, tajā pašā laikā zem "demokrātiskām, eiropeiskām vērtībām" ieviest totālu pakļaušanu, izsekošanu, kontroli!
Rēķinātāja 11.09.2018. 14:53:41
Tautai skandina skolotāju algu lielos ciparus,. Jā, daļai cipari ir ar'lieli, bet darbs arī, piedodiet, necilvēcīgs..Visas tās prasības. Tur jau tā lieta, ka tādu pat algu var nopelnīt komfortablā birojā, papīru darbos, izpētē utt,kad nav apkārt tas nemitīgais ārprāts, kas jāpiedzīvo pedagogam. Arī starpbrīžu nav, jo jādežūrē, jāsaslēdz, jāizdala, jāsaliek utt. Tā ir liela padomju kaluma cilvēku veiksme, ka skolotāji vēl ir ar veselu galvu, kaut cik veseliem nerviem un vispār veselību...Tie, kas pēdējoreiz skolā bijuši gadus 20 atpakaļ, ienākot sastingst izbīlī par to troksni, skriešanu un kņadu, kas visapkārt valda.Ar ko lai piesasita jaunos.
Ko lai dara, ja matemātiku un fiziku pamatskolā piedāvā mācīt jebkuram cita mācību priekšmeta skolotājam (sports, vizuālā māksla, mūzika u.c., kuriem ir nepietiekams stundu skaits), jo skolā nav skolotāja šajos mācību priekšmetos, bet stundas direktorei ir jānodrošina
ŠaDurskis - ta ir katastrofa!
IZM drasē, tagad vel novadu gudrie mācību jomā drasē - drīz paši varēs strādāt! Māca mūs kā zīdaiņus un muļķus kā strādāt. Atvainojos, augstskolu diplomus neesam dzemdējuši. PIETIEK! Par kapeikām mūs dzenā un prasa zilus brīnumus. Nebūs, nebūs jauno ksolotāju,ka es te rakstu! Es tajā skaitā.
Nu,protams. Nenotiek paaudžu nomaiņa un nenotiks,kamēr skolotājiem nebūs konkurētspējīgs atalgojums ar citām nozarēm atbilstoša līmeņa speciālistiem. Jaunieši nav muļķi,lai savu laiku un labo galvu noraktu ilgstošās studijās,pēc tam par to saņemot nožēlojamus grašus.
Tā vien liekas, ka 11.09.2018. 11:25:17
tiek darīts viss, lai jauktu, sajauktu izglītības sistēmu ar nebeidzamiem eksperimentiem un jauniešiem skolotāja profesija ir par grūtu, maz apmaksātu un tā nav prestiža profesija! Pēc 10 -15 gadiem izglītības sistēmā jau būs katastrofa, kad aizies vēl esošie skolotāji jau gados, sevišķi laukos!
Pag, bet skolotāju tak esot par daudz? Kā IZM ar matemātiskajām kompetencēm?
Tak nesen-skolotāju ir par daudz! Vel lielāku bardaku un nebūs vispār. Mums te daudzi jau čalo,ka vairs nevar izturēt šo murgu.
vairs nevajag skolu

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.