Lietotājvārds
Parole
Komentāri pazūd!Cenzūra?
par to, ka zūd izglītības kvalitāte vaino tikai skolotājas, reizēm (kad ES nauda jāierauj) arī mācību saturu. To, ka tagad ekšus liek tā paaudze, kam pa riktīgo pielecis, ka skolēniem tikai tiesības, bet atbildības nekādas kaut kā neatceras!
Manuprāt jāsāk ar to, lai skolotājam par padarīto darbu maksātu cilvēka cienīgu algu. Lai slodze būtu tik daudz kontaktstundu un gatavošanās stundu, lai visu reāli var padarīt darba laikā. Ja es neskraidāšu pa trīs, četrām darba vietām lai normālu algu sev sakasītu, ja es vēlajās vakara stundās varēšu atpūsties, bet ne gatavoties vai labot, vai plānot. TAD VARĒŠU AR PRIEKU, IZGULĒJUSIES, ATPŪTUSIES IET UZ VIENU DARBU. SAŅEMT ALGU NO KURAS VARU UZTURĒT SAVU ĢIMENI. TIKAI TAD CELSIES KVALITĀTE. Kā smejies - par zveigznēm sākam domāt tikai tad, kad vēders pilns.
"Ministrs: Skolu tīkla sakārtošanai punkts nav pielikts" , Es: domāju, ka pēc 6. oktobra ministram ministrēšanai punkts tiks pielikts. Žēl tikai, ka ministrijā to ierēdņu ir tik daudz , lai arī nākotnē par uzlabojumiem varētu necerēt.
30 kontakstundas! Par kādu kvalitāti te var runāt? Lai sagatavotu vienu kompetenčstundu, vajag vienu astranomisko stundu! Reali, ka skolotāja darba laiks nedēļa sanāk 60 stundas! Cik ilgi izturēsim?
To skolu sakārtošanu vajadzētu sākt ar to, ka latviešu valodu, literatūru nenoliktu vienlīdzīgi ar krievu un angļu valodu. Šobrīd 7.klasē latviešu valodu māca 3 stundas, literatūru 2 stundas, bet krievu un angļu valodu 3 stundas nedēļā. Tāpēc, skatoties zināšanu spēles kauns,ka 30 gadnieki nezin kas ir Blaumanis,Čaks.
Vispār jau vārdi "sakārtot" un "likvidēt" nav sinonīmi. Bet pateicoties šadurskveidīgajiem tiek radīts viedoklis, ka ir...
Diez snauzdams izdomāja?
skolotāja Biruta 11.09.2018. 13:04:37
Kur var izlasīt par gaidāmo speciālo skolu tīkla "sakārtošanu" - strādāju 2 skolās, abās kolēģes pa stūriem runā, ka speciālās skolās tuvāko 2 gadu laikā paliks tikai 59.programma, pārējos integrēs - arī neredzīgos un nedzirdīgos. Varbūt kāds zina ko precīzāk?
Aborigenius 11.09.2018. 12:43:50
Ja ministrijā nav darba kvalitātes, tad tā nesaņem valsts finansējumu?
Būs sakārtots tad, kad paliks 5 skolas...
Sakārto algas, Šadurski un tad runāsim tālāk!
Pirms prasīt kvalitāti -ALGU KVALITATĪVU! Un beidziet mūs dzenāt kā suņus no visām pusēm!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.