Lietotājvārds
Parole
Neuztraucies, Licejist, pat to, ka trūkst dažu radiatoru! Domāju, ka ar tādām pareizrakstības prasmēm, kādas ir Tev, apkures sezonas sākumu Rīgas Franču licejā nesagaidīsi, t.i., jau būsi palūgts aiziet...
Labāk, lai atjaunota ēka un lietderīgi izmantota, nevis pamesta sapūt un pārvērsties par graustu, kā ne viena vien sena ēka Rīgā (pat centrā). Ideālu remonta firmu nav... Bet gan jau ar laiku viss būs, gan radiatori, gan mēbeles. Turklāt vidi skolā rada cilvēki, nevis interjers.
mani bērni mācās šajā skolā, bet es neesmu ne Rīgas kungs, ne kādai ministrijai pietuvināta persona, un par turīgu mūsu ģimeni varētu nosaukt tikai tad, ja dzīvotu kādā mazattīstītā valstī, drīzāk esam tuvāki trūcīgai ģimenei, kādas ir daudzas ģimenes mūsu valstī, ja bērni vairāki, bet no vecākiem tikai viens. Ir ļoti nepatīkami lasīt ķengāšanos par skolu no cilvēkiem, kas neko daudz nezina, bet laikam jau skaudība vai mazvērtības apziņa viņiem liek to darīt...
Kas tas ir kurā pilsētā
Domāju, ka 8 miljonus iedalīt tikai vienai skolai ir par daudz. Pareizāk būtu bijis modernizēt visas Latvijas skolas un sadalīt finansējumu godīgi, nevis atjaunot vienu skolu, kurā mācās tikai tūrīgu vecāku bērni.
Skola nav pabeigta, vēl līdz šaibaltdiena kabinetos pietrūkst mēbeles (krēsli un galdi), dažās vietās pat iztrūkst radiatori, pat arī esmu pamanījis, ka mazmājiņu kabīnes durvis nevar aiztaisīt ciet, sienas nav kvalitatīvi nokrāsotas un atpūtas telpas ir izvietotas pagrabā. Absalūts murgs, nevis jauna moderna skola.
>>>Ārprāts 12.09.2018. 20:08:29
8,8 miljoni vienai skolai jau nav daudz… Tagad jau bērnu laukumi tiek iekārtoti par vairākiem miljoniem.
Biju domājis, ka pamatizglītības un vidusskolas posmā šī projekta finansējums attiecās uz ģimnāzijām!?
Uz slēgto skolu rēķina atvēra Rīgas kungu bērniem smuku skolu:))))))))
Tik milzīgi līdzekļi tikai vienai skolai? Vai tā nav naudas izsaimniekošana? Derētu žurnālistiem paskatīties, kuru ministriju vai tām pietuvinātu cilvēku berni tur mācās...noteikti būs interesants sižets!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.