Lietotājvārds
Parole
Tur jau tā lieta, palīgskola. Tagad bērnam tādas tiesības ka var klasē staigāt, dziedāt un pasūtīt skolotāju...vai tas ir normāli? Nemaz neapskaužu šolaiku skolotājus.
visvairāk un visbiežāk pārkāpj normālu skolēnu tiesības mācīties. Ko izdarīt, jauzmanības trūkuma skolēns ākstās, mērkaķojas, aiztiek klasesbiedru, klasesbiedra krēslu, runā, traucē mācīties? Starpbrīdī vienkārši bauro, klauvē durvīs,....? Ko? Krievu laikos tādus lika palīgskolā!!!
VBTAI ir pilnīgi bezjēdzīga un nevajadzīga iestāde - viņi tā ir sevi parādījuši, diemžēl. Laiks klapēt ciet, lai netērē nodokļu maksātāju naudu.
Jebkurā gadījumā ne bērnu pārlieka uzraudzīšana, ne samilzušo konfliktu atstāšana bez ievērības nedos vēlamo rezultātu. Ikvienam pedagogam un visam pedagogu kolektīvam kopā jāspēj atrisināt izglītības iestādē izveidojušos problēmu, lai VBTAI vispār nevajadzētu iejaukties
Visi tikai par to drošību. Vai nevienam vēl nav ienācis prātā, ka nav jārūpējas tikai par to nolādēto drošību? Es, piemēram, mācos skolā, kur reāli ir par daudz drošības. Bērni pat knapi tiek laukā no skolas, lai paspēlētos tā sauktajā pagalmā, kurš ir ļoooti mazs. Ja, pieņemsim, stundas sākas vēlāk (11) un bērns ierodas 8, tad dežurants pat nelaiž laukā, lai kaut vai pastaigātos pa parku. Un tas ir pat sestklasniekiem. Es jau vēl saprastu, ja tas būtu pirmklasniekiem vai otrklasniekiem, bet nu sestklasniekiem... Es jau saprotu, ka bērnu tiesības un drošība ir svarīga, bet tomēr nevajag arī pāršaut pār strīpu.
Bērniem ir tiesības un taisnība. Skolotāji baidās iejaukties bērnu konfliktos, jo vecāku skaļā bļaušana un "savas taisnības" meklēšana būs arī no pāridarītāja puses. Skolotājs bieži paliek bez vainas vainīgais. Un ne cietējs, ne pāridarītājs nebūs vainīgs, skolotājs būs vainīgs...
Tārāk daudz skolēnu klasēs 17.09.2018. 16:22:26
Ja klasē būtu līdz 15 skolēnim, tad vēl varētu operatīvi pamanīt, kur briest konflikts. Bet, ja klasē ir vairāk par 30 skolēniem un katram ir savas īpatnības, vajadzības, tad skolotājam ir ļoti grūti visu pamanīt.
... un, kad ir lielas problēmas, tad ierodas VBTAI darbinieki un ... ko dara? ... soda skolotājus, ka ir rīkojušies ... man tāds iespaids ir par šo iestādi ... sodīt, ne jau palīdzēt pēc būtības ...
Par briestošo konfliktu ir ziņots visās iestādēs, bet neviens neko lietas labā nedara.Kā var būt ka klasē ir mežonis un neviens ar viņu netiek galā- ne skolotāji, ne soc. dienests, ne policija.Vai citd bērns ir janosit, lai kaut kas notiktu?Vecāki savu bērnu aizstāv, bet citiem jacieš.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.