Lietotājvārds
Parole
IKVD vērtējot kaut ko bieži piesedz izglītības iestādi... un, ja vēl ir iesaistīts kāds deputāts no vietējās pašvaldības, tad tur rezultāts ir paredzams tikai vienos vārtos un ne jau parastā mirstīgā cilvēka vārtos. Principā uzskatu, ka visi šie dienesti ir nelietderīgi un ikdienā nodarbojas nevis ar kaut ko jēgpilnu, bet gan ar formālu atrakstīšanos un normatīvo aktu citēšanu. Kam tas ir vajadzīgs?
Šis dienests ir nespējīgs kaut ko vērtēt.Tajā nav vajadzīgā darba ražīguma un kompetentu speciālistu.Ir tikai darbavietu aizpildītāji.Ja obligāto fakultatīvu ģimnāzijā var uzskatīt par nodarbību, kas nav skolēnam stunda,tad paši saprotat, kāds līmenis ir tajā. Līdz ar to jebkura veida nelikumības ar šī dienesta akceptu skolu direktori (izglītības iestādes patvaldoņi)var īstenot.Un MK noteikumiem,kas nosaka skolēniem katrā klasē max stundu skaitu nedēļā,nav jāpilda.
bish no

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.