Lietotājvārds
Parole
izlasīju LA.LV ziņu portālā komentāros par konferenci “Lietpratība pamatizglītībā” 02.10.2018. 11:58:07
Kauns un negods tehnoloģiju jomas “ekspertiem” konferencē lasīt runājamo tekstu no prezentācijas! Vai tiešām “eksperti” uzskata, ka klātesošie skolotāji neprot lasīt? 3.klases skolēniem datorikā mēs mācām, ka nedrīkst lasīt tekstu no ekrāna, ka tā ir necieņa pret klausītāju …. Cepuri nost Limbažu direktores priekšā – IZCILA PREZENTĀCIJA!!! Tehnoloģiju jomas “ekspertiem” steidzami jābrauc mācīties uz Limbažiem
super! konference skatāma ierakstā 28.09.2018. 11:09:45
necerēti, bet konferences abas daļas nemontētā un nezagraizītā variantā skatāmas Facebook lapā (adrese E-klases informācijā par konferenci). Nav jāreģistrējas, var skatīties ikviens! nedaudz tracina garie starpbrīži, bet kopumā - tas ir super, ja sestdien/svētdien varēs visu noskatīties!
skolotāja, kleita un p*pi 28.09.2018. 08:12:20
”Nav auguma nepilnību, ir nepareizi izvēlētas kleitas!” Paraugstunda kā nevajadzētu ģērbties sievietēm ar apjomīgām krūtīm(veltījums "Skola2030" mājturības jomas prezentētājai Madarai Kosolapovai)
Vīzijas, mērķus un visu pārējo esmu pārlasījusies, vai varu, lūdzu, palūgt kādu konkrētu dabaszinību (ķīmijas, fizikas, bioloģijas) stundas plānu, lai rastos labāka izpratne, kā viss notiks "pa jaunam"? Stundas plānu stundai, kurā lielāks akcents uz teoriju, laboratorijas darbi jau notiek praktiski. Varbūt kāds var ievietot kādu linku (saiti) uz kādu stundas plānu? Varbūt ir pieejami materiāli no pilotu skolām? Lūgums ir domāts nopietni! Paldies!
Sēžu konferencē, klausos vērtīgas lietas izglītības nozarē, bet brīdī, kad runātājs uz skatuves saka "digitālā caurvija", es sadzirdu - "digitālā caureja".
Jautājums!!! 26.09.2018. 17:53:37
Vai uz darbu skolotājs var neiet? Jāskatās taču tiešraide!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.