Lietotājvārds
Parole
Čo?
IKVD varētu risināt sekojošu jautājumu: Kāpēc skolotājiem netiek maksāts par gatavošanos stundām, jo likumdošanā ir paredzēts konkrēts vēlamo atmaksājamo stundu skaits. Cik zināms, ir skolas kur iedala 1 h nedēļā un ir skolas, kur vispār tarifikācijā šāda sadaļa neeksistē.
Jaunieši nemaz nav tik dumji,kā viņus noliek. Zin gan kā balsot,gan par ko.Izņemot tos kuri ir ar atpalicību uttt....
Cik žēl!!!
Mūsu skolā ir ne tikai vēlēšanu iecirknis, bet arī kaudzīte ar kādas esošās varas partijas vēl šonedēļ piedāvātā izklaides pasākuma reklāmas flaijerīšiem. Savukārt šonedēļ bija arī kādas citas esošās varas taču it kā pajukušās un tad "atjaunojušās" partijas ağitācijas pasākums skolotāju auditorijai. Un tas viss, protams, ar skolas direktora akceptu.
???? Vai es kā deputātu kandidāte vispār drīkstu atrasties skolā un 12. klasei vadīt stundu. Un kā es atmazgāšos, ja kāds no viņiem nobalsos par mani?
Bet vēlēšanu iecirkņi drīkst atrasties?
Vins ir mans tetis!
Pilnīgs sviests

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.