Lietotājvārds
Parole
vietejais no eklv 02.10.2018. 12:37:42
nu nezinu eklv jau 20+ gadus ednica ir universala telpa kur notiek viss sakot ar esanu un beidzot ar teatra spelem, reizem ari tas notiek vienlaicigi
gandrīz katra lielā skola izīrē telpas autoskolām, utt....TĀ KĀ LAI BEIDZ BĻAUT, KA VIETU TRŪKST SKOLĀS!!!! TRŪKST VĀRDU !!!
Neapšaubāmi, sporta aktivitātēm mūsdienu tehnoloģiju laikmetā ir nozīmīga loma ikvienā skolā, taču papildus stunda nedēļas mācību saturā vien neko neatrisinās, ja skolēniem nebūs apziņas par kustību nepieciešamību un apstākļi produktīvam darbam. Jāpiekrīt ministram, ka vajadzīgs plašs un vienots komandas darbs
Ministra kungam bažīties nav vērts: pēc vēlēšanām viņš vairs nebūs ministrs! :)
Labāk lai viņš bažījās par to, kur šīs stundas NOTIKS???Jau tagad Rīgas skolās vienā zālē ir pa 2-3 klasēm.Sporta skolotājiem nekas cits neatliek, kā bērnus tikai uzraudzīt. Skaļums un saspiestība neļauj neko citu.Ja ir iespēja, tad iet ārā, bet tad uzreiz pusklase nesporto. Cienījamie ierēdņi, tas ir tas pats , kas ar kompetencēm.Lai visu realizētu - katram skolēnam jābūt datoram vai planšetei...kurā skolā ir? Domājiet pirms dariet, un laipni lūgts ministrs uz kādu sporta stundu lielā skolā.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.