Lietotājvārds
Parole
Reformas izglītībā taču turpināsies...:)
patiess prieks 09.10.2018. 00:15:06
ka durskis netika ievēlēts Saeimā!
Paldies, bet sveicienu nepieņemu. Vel neesmu saņēmusi algu, nezinu cik man būs. Un tā KATRU GADU SEPTEMBRĪ. PIERIEBIES!
Мы тоже поздравляем этого Дурика с его пролетом мимо Сейма. Шадурик больше не депутат и не министр.
Pateicoties visam, ko jūs pārcēlāt no vēlēšanām.
Lielsprieks,kaŠADURSKAk-gsBŪSSAEIMĀapsveicuVISUS!
>>>skolotāja 07.10.2018. 19:20:41
Novērtē tie, kas nezina, kas reāli skolās notiek, kas ir laimīgi, ja skolotāji tiek nicināti, kas būtu laimīgi, ja skolotājam alga būtu kā apkopējam. Ir personas, kas jebkurai Saeimai labi der kangaru amatam. Un ir kangari Latvijā, kam tas ir nepieciešams.
Paldies par apsveikumu. Sveicu Jūs, 13. Saeimā iekļūstot. Ir cilvēki, kas Jūsu darbu novērtē,lai cik nepopulāri Jūsu lēmumi.
Skatos foto. Kaut kā mani tas Šadurska skatiens nemaz neiedvesmo!
Prieks, ka mūsu vadonis - ministrs K.Š.,šķiet nebūs Saeimā!Apsveicu!
Labāk jūs, Šadurska kungs, būtu paklusējis šajā dienā!Ļoti gribas cerēt, ka neredzezēsim jūs vairs šajā amatā, jo vienīgais jūsu "darbošanās" rezultāts ir haoss izglītības sistēmā, mētāšanās ar kaut kādiem saukļiem, skolotāja prestiža graušana sabiedrības acīs ( tas ir no ļoti daudziem aspektiem skatoties).
durskis, tev bija piekdiena, sesdiena un vēl ir svētdiena, lai izpildīt mājasdarbus.
Ko brīnaties par sabiedrības attieksmi, utt, ja pats (pati) esat žultains rūgumpods?! Tas, ka bērni zina un pieprasa savas tiesības ir tikai normāli un to nevar/nevajag uzskatīt par kaut ko ārkārtēju. Diez vai pašam (pašai) patiktu, ja piemēram administrācija uz tevi auroti, apsaukātu vai piemēram uzdotu kaut kādus ārpusskolas darbus (mājasdabus) kri ir milzīgi, bezjēdzīgi un jāiesniedz jau nākamjā dienā.
Paldies Partijai un Valdībai - par identiski vienu un to pašu darbu (6 mācību stundas lauku vidusskolā) šogad algas pielikums ir ar - zīmi, jo par 5,39 eiro mazāk, nekā pagājušajā mācību gadā...Prieks strādāt.
skolotāja 38 gadus 06.10.2018. 09:53:04
Nav vairs man gandarījuma par kādreiz tik mīļo darbu-skolēnu visatļautība, vecāku ambīcijas, sabiedrības attieksme,neatbilstošais atalgojums...
Pat nelasīšu. Negribas šo divkosību.
Šadurskis apgalvo, ka skolotāja darba slodzi (30 stundas nedēļā) veido 21 kontakta stunda klasē un 9 stundas, lai gatavotos, labotu, konsultētu u.tml. Zane Oliņa (kompetences VISC) uzsver, ka kontakta stundām jābūt tikai 1/2 no skolotāja darba slodzes, citādi nekāda sadarbība neizdosies un kompetenču projekts aizies pa burbuli. Reāli man skolā šajā m.g. ir 18 stundas klasē un 1 apmaksāta gatavošanās-labošana-konsultēšana. Vairāk neesot naudas!
Un pat izglītības ministrs vai viņa runasvīrs šajā valstī nespēj uzrakstīt īsu sveicienu bez kļūdām! Šie reformēs izglītību... Smiekli nāk! Lai pietiek- KĀ ? Ģenitīvs, Kārli, ģenitīvs!!!
Paldies, ja no sirds un uzrakstītajam var ticēt...???
Tukša muca tālu skan 05.10.2018. 12:43:47
Tukši vārdi vien... Bez seguma.
nupat izlasīju labu komentāru: 05.10.2018. 12:24:01
Ko tev, šadurski, novēl skolotāji, nepublicēs neviena vietne! Jo necenzēti...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.