Lietotājvārds
Parole
Es domāju, ka tā it forša ideja! Ja mūsu skolās būs elektroniskās grāmatas, tad skolotājiem nevajadzēs tērēt laiku uz tiem skolēniem, kuri ir aizmirsuši grāmatas, vai nu kuriem vispār nav tādu grāmatu..
Visi konktrēta mācību priekšmeta skolotāji var ieiet Somā tikai ar vienu paroli -ar viena skolotāja eklases paroli un personas kodu. Vai tas ir labi, ka visiem jāievada šīs skolotājas partole?
Mums ir soma.lv,kas visur bāžas ar savu reklāmu. Bet!!! Tur jau ir tikai Lielvārda grāmatas! Tā kā mūsu skolā tās netiek izmantotas gandrīz nevienā priekšmetā ( jo neuzrunā kvalitāte), tad mums šāda iespēja liegta. Žēl, ka valsts tādā portālā neiekļauj visas IZM apstiprinātās grāmatas.
Elektroniskās bez maksas ir Lielvārdam, Zvaignei par maksu. Sākumskolai elementāri - par brīvu no valsts dotās papīra grāmatas lai stāv skolā, elektroniskās, ja nav kaut ko stundās paspējis (nopļāpājis vai pa logu zvirbuļus skaitījis) mājās. Nekādu īpašo mājasdarbu jau nav.
Vajag nevis elektroniskas grāmatas ieviest, bet valstij vajag izdalīt naudu, lai skolā uz vietas stāv grāmatas , nevis bērniem jāstiep tāds smagums katru dienu, tas pat man ir par smagu !
Jēkabs Ģipslis 10 gadi 08.10.2018. 16:43:13
Bet kam elektroniskās grāmatas viņas ir: neizturīgākas dārgākas protams es nekritizēšu es paskaidroju visu ko vajg
Krievi strādā pēc e-grāmatas skolā , ja kas...
In kurš domā, kas būs ar bērnu redzi. Viņi jau tagad pavada pie datora pārāk daudz laika+ telefonu, planšetes urt
Bērns vienu dienu bija aizmirsis grāmatu skolā, meklēju internetā atbilstošo matemātikas grāmatu- diemžēl neatradu. Es noteikti būtu par e-grāmatu pieejamību arī Latvijā! Malači igauņi- izrādās viņi nemaz nav tie lēnie!!!
igauņiem ir arī iespēja elektroniski nobalsot! Un ID karte ir valstiski atzīts dokuments, ne tā kā pie mums jāskrien pēc vēlētāja apliecības
Bet mums ir skaistas prezentācijas par kompetencēs balstītu izglītību! :)
Mums arī Skolas soma.......
Tik daudz datora, nevajag!
Visu laiku runā ka ilgi sēžot datorā bērni bojā redzi.Tad tagad kā tur īsti ir?????
Malači ...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.