Lietotājvārds
Parole
Kāpēc tad skolotāju alga ir tik niecīga?
Nu beidziet! Ieskatietie veco laiku mācību grāmatās un sāciet reāli strādāt un domāt nopietni. Pietiek šovus! Nost ar plānā galdiņa urbējiem!Vijies cik gribi, parazitējošs esi tik un tā!Kā augs,kas žņaudz koku ap kuru apvijies!Tā klerks pie amata pieķēries! Nebojājiet mūsu bērnus!Beidziet postīt valsts nākotni!
Bet eksperti stāsta, ka visa jaunā (reformas) bezierunu nekritiska pieņemšana ir attīstības un progresa rādītājs...
Tāpēc, ka tā NAV uz zināšanām balstīta sabiedrība, bet izglītības sistēmas nepārtraukto reformu upuri. Ar zināšanām tam visam nav nekā kopīga. Ir vvirspusēju, apgrābstītu informāciju steigā sagrābstījusi, savos gadžetos iegrimusi PATĒRĒTĀJSABIEDRĪBA, kurai nākotnē vēl tiks mācīts, kā spriedelēt un manipulēt:(
Bet kāpēc uz zināšanām balstīta sabiedrība paliek arvien dumjāka?
kompetencei 08.10.2018. 17:21:24
Un tā mēs vīsimies un vīsimies cauri, un rezultātā vecināsim veicināšanā....)))))
"...veicat ... veicināšanā..."(citāts) bez komentāriem
Kompetents cilvēks-zinošs cilvēks. Cik kompetents var būt cilvēks , kurš "vijas cauri" dažādiem priekšmetiem.Jā, nevis mācās, iegūst zināšanas , bet kaut kā jocīgi "vijas" un vēl pie tam kaut ko veido priekšmetiem pa starpu.
kur pārējie komentāri?
Tas tikai norāda, ka kompetences ved uz nekurieni ...
Vai tad jaunāka foto nebija?
Ar šo uzsaukumu-tiekties uz zināšanām, Vējonis atklāj, ka kompetenču informācijā ir galīgi novecojis:)))
Uz ZINĀŠANĀM balstītu???Mēs to labprāt vēlētos!Bet nu, diemžēl, tagad taču prioritāras ir mistiskās ''kompetences'','' caurvijas'' un ''mēdijpratības''. Zināšanas skolotājs vairs nedrīkst ne nodot, ne prasīt...Toties būs spriestspēja, jeb tukšmuldēšana par visu ko...
Varbūt var vadība palīdzēt RCHV apgūt ķīmiju. Ir tik slikti, ka klases vidējais no 32 spēcīgiem bērniem ir 5 balles.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.