Lietotājvārds
Parole
Arī SIVA-s koledžā tādas pašas problēmas!Kaut gan šī soc. rehabilitācijas iestāde ir LM pārziņā!
Tā jau ... 18.10.2018. 08:49:52
Ja skolai piešķir Valsts ģimnāzijas nosaukumu,vajadzētu visam būt kārtībā!Kaut gan telpas nav piemērotas izgl.iestādes prasībām!Un tādēļ ikdienā tā ir arī"neieejama " vecākiem.Tikai uz 5-10min Vecāku dienās pie atsev. skolotājiem.Bet,ko pēc garas darbadienas, no viņiem var gribēt!Nav viņos vairs enerģijas un inovāciju 50-74 gadu vecumā! Nē,tā nav!Pirms tam visu māc.g.nav notikušas matem.stundas 3(paralēlklases) × 6(7.-12.kl.)× ×30(skolēni katrā klasē vidēji) /4(1no 4 līmeņiem)=110 bērniem un nekas!
skolotāja, anonīmi 12.10.2018. 14:04:25
Skolā ir pilnīga vergturu iekārta ar mobingu no vadības puses. Interesanti, kādai būtu jābūt skolas pārvaldībai mūsdienīgā versijā? Par to arī jārunā- tas ir ārkārtīgi būtiski.
Vispirms uzvarētu spec.internātskolas ar darbiniekiem ārkārtīgi labvēlīgo sanatorijas režīmu pie min skolēnu skaita.Tad sekotu vakarskolas.Tur ne par ko nav jāatbild.Pie visa vainīgi dienas skolām nederīgie-ne tik spējīgie skolēni.Tur pēc spec.skolas garīgi slimie turpina izglītību,lai pēc viņu izglītības dokumenta darba devējs nespriestu kā par mazspējīgiem.
Piekrītu!25.vidusskola ar savu direktori+māc.pārzini var būt" nedraudzīgāko skolu "topā! Pats saskāros un dzirdēju no cienījamas skolotājas,ka tiklīdz šī direktore sākusi darbu,viņa abus bērnus no skolas izņēmusi!
Mana varētu startēt par visnelabvēlīgāko māc. iest. pret skolotāju: skolotāju istabas nav jau gadiem(skolotāji tup gaiteņos), starpbrīžos trokšņa līmenis dēļ pārpildītas skolas ir ohoho un tā tālāk... bet kuru tas interesē?
iepriekšējiem komentētājiem 09.10.2018. 22:43:56
Domāju, ka tā ir daudzu skolotāju sāpe. Diemžēl. Intrigas, klačas un konkurence kolēģu vidū. Mobings no vadības puses. Mūžīgā neziņa par rīdienu,-kāda būs slodze, kāda būs alga, vai būs normāls stundu saraksts, vai ļaus strādāt jēdzīgā kabinetā, nevis mētās ik pārstundas pa atšķirīgiem, vai trāpīsies jēdzīgi , strādātgriboši un varoši bērni. Mūsu skolas jaunās vadības nostāja ir-mēs esam tiiik kruta skola, mēs sniedzam tāāādas iespējas, bet jums ir jāizplājās skolēnu un vecāku priekšā,dies pasargi, ja kādam neizpatiksi, būs klāt ikvd! Un jūs, skolnieki, rakstiet un ziņojiet par saviem skolotājiem, jo viņiem ir jābūt perfektiem! ā, bet jūs, vecie, nu jūs jau diez kam nederat.Mēs te jūs pieturam, kamēr uz skolu atskries tie jaunie, ģeniālie(nu vai tie, kurus mēs lobējam).Nu kaut kā tā...nepriecīgi un stresaini. Bet tev jāiet klasē mīlīgam, smaidošam, laipnam un jaukam...
Pedagogiem reāli netiek pat pajautāts, kā viņš jūtas skolā un cik draudzīga ir attieksme pret viņu.
Vai 25.vidusskola arī piedalīsies?
Varbūt derētu balsot arī par visnelabvēlīgāko iestādi attieksmē pret darbiniekiem no vadības puses?
...................

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.