Lietotājvārds
Parole
Edurio vai?
Atkal naudu pļurinās absurdu kontroles mehānismu ieviešanai!
Re kur aiziet nauda skolotāju algu palielināšanai! Viņu kontrolēšanai un iebiedēšanai! Lai neizdomā prasīt vairāk par savu darbu!
Tā jau ir atklāta nekaunība- skolotāju algām nepietiek, bet tērē papildus naudu viņu terorizēšanai! Citā vārdā tās runas par zemo kvalitāti un visādas pārbaudes nosaukt nevaru.
Aborigenius 11.10.2018. 08:11:14
Kārtējais sviests. Varbūt nedaudz pastrādāsim?
Lai nu kam, bet visādiem kontrolieriem, inspektoriem, uzraugiem, galda priekšniekiem un vagariem pie mums naudas un krēslu nepietrūkst. Lai tik jaudājam piecept mapītes, analīzes un atskaites.
Dažādu durio iepirkšana ir intensīva darba demonstrēšana.
jau taču iepirka Edurio! Atkal no jauna to pašu iepirks?
Pilsetnieks 10.10.2018. 15:21:30
Izglītības kvalitātes dienests un citi attiecīgie dienesti(piem., VISC, AIKC,VIAA)negrib vai nespēj pildīt savus pienākumus,tāpēc vēl papildus jātērē budžeta nauda.Tāpat ir skaidrs,ka kvalitāte visos izglītības līmeņos ļoti zema! Nevar vairs 56-86 g.v.senjori to "skološanu pavilkt"!
Jā, jā pārbaudītāju vēl par maz, vajag vēl kādu kantori naudas sadalīšanai savējo starpā

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.