Lietotājvārds
Parole
Liene Voroņenko, VISC 12.10.2018. 15:23:52
Informācija par iesniedzamo pieteikumu VISC projekta "Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai" ietvaros atbalstam Fizikas gada ietvaros pieejama projekta sadaļā kā 10.10.2018. ziņa (arī aktualitātēs). Lūdzam skolu vadību neskaidros jautājumos vēsties pie mums (pa tālruni vai uz e-pastu [email protected]) vai attiecībās pašvaldības šī projekta koordinatoru. Fizikas gada ietvaros atbalsts tiks sniegts gan pedagogu un speciālistu atalgojumam, gan mācību vizītēm, gan pakalpojumiem atbilstoši sadarbības līgumiem (projektā kopumā iesaistījušās 117 pašvaldības). Materiāli tiek nodrošināti pulciņiem, kuru īstenošanu pašvaldība iekļāvusi projekta plānā, pedagogs pabeidzis mācībās, kā strādāt ar šiem materiāliem (t.sk., arī ķīmijas, u.c. jomās) un atbilstoši interešu izglītības programmas vecumposmam.
Pagāšgad visu gadu nenotika ģimnāzijā matemātika.Nu iet kā pa celmiem nesekmības virzienā.Šogad 8.klasēm sāka mācīt ķīmiju un fiziku.Skolēni nav dzirdējuši, kas tas tāds blīvums un kur to var ieraudzīt, bet jau pieprasa zināt blīvuma aprēķinu formulas (ar grieķu burtiem).Bērniem nolaižas rokas, jo māc.priekšmetu saturs dabaszinībās nepieved pie veiksmīgas fizikas mācīšanas uzsākšanas.Un, jā!Kas mācīs fiziku?????Dīriķis vai liriķis?!!!!!
Fizikas lobijs, āāāīj! Kāpēc ne bioloģiju vai ķīmiju!? :D:D:D
Tikai nav jau kas to fiziku māca.
interesanti, bet VISC mājas lapā par šādiem robotikas komplektiem informāciju neatradu . Iespējams nemācēju atrast, vai arī, kam vajadzēs (paredzēts) , tie atradīs.
..., bet vai būs vēlme mācīties?
var pieteikties uz VISC rīcībā esošajiem robotikas komplektiem?
Ideja, protams, laba, bet mulsina divas lietas. Kurš mācīs? Vai tas 1 fizikas absolvents, par ko skaļi runāja prese vasarā? Un vai tiešām minētā summa uz visu latviju ir atrisinājums materiālajai bāzei un darba apmaksai ārpus stundu plāna?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.