Lietotājvārds
Parole
Saprotu kāda sajūta... Ja nu tas palīdz... Esmu fizmats, regulāri piedalos olimpiādēs, bet 13 gadu vecumā arī man likās "kruti" narkotikas un alkohols, nerunāsim nemaz par atzīmēm... Ir visai liela iespēja ka izslimos šo periodu un iegūs "imunitāti". Vēlu veiksmi!
kad es to savā 35 gadu latviešu valodas un literatūras skolotājas darbā neesmu darījusi? Katru dienu, katru stundu! 15.10.2018. 13:30:12
Interesanti, par ko tad Jūs uztraucaties? Par ko tad solat kauties? "..gribās vai nu ...)KĀDU stipri iekaustīt..."
DOS LIELĀKU BARDAKU... UN NEIZGLĪTOTU NĀKOŠO PAAUDZI, kuras jau tagad ir pietiekoši daudz.JĀDOD KONKRĒTA IZGLĪTĪBA AR KONKRĒTU MĒRĶI, tad arī būs rezultāts.Labāk būtu pamācījušies no Japānas vai Dienvidkorejas...IEVAZĀTĀS KOMPITENCES ar kurām visiem smadzenes skalo, rezultatīvi tās var darboties ideālā skolas vidē strādājot ar ideāliem, gudriem bērniem. Reformisti, ja neko gudru nevarat piedāvāt ,tad lieciet mierā skolotājus.
Lai cik labi esmu audzinājusi savu bērnu, skolā no vienaudžiem tas sagrābsta kaudzi muļķību, uzvedas nenormāli, negrib pildīt mājas darbus,arī skolā visu laiž starp ausīm! Kad jautāju, atbild, ka neredzot jēgu mācīties.Jo esot neiespējami izpildīt sarežģītās skolotāju prasības. Priecājas,ja var nošpikot pārbaudes darbu laikā vai doties ekskursijā.Bet citādi daudz labprātāk savos 13 dotos strādāt.Kā viņam šķiet - darbā nekas nav jādara un vēl daudz naudas var saņemt. Ja būs vēl lielāka brīvība (anarhija), tad veidosies huligāniska analfabētu jaunatne.
Prātiņ, nāc mājās!
Nākotnes cilvēku, kādu gribat redzēt, izglītos tie paši šodienas skolotāji, tad novērtējiet, ka nākotnes cilvēks ir šodienas skolotāja rokās un iedodiet viņiem cilvēka cienīgu algu. Liela daļa no šodienas skolotājiem ir lieliski, bet uz altruisma principa. Tā var ātri pielavīties izdegšana un lieliskajam var pietrūkt spēka. Rūpējaties par tiem, kas mūsu bērnus izglīto, nevis tikai par izglītības saturu.
IZM un "gudrās galvas" ļoti labi nopelna uz skolotāju rēķina jau vairāk kā 20 gadus, parto kādam jāuzraksta grāmata kā pedagogi tika un tiek pazemoti brīvajā Latvijā tieši uz 100.gadi.Kauns.
"..zināšanas, prasmes un attieksmes tiek veidotas kopā.." - kad es to savā 35 gadu latviešu valodas un literatūras skolotājas darbā neesmu darījusi? Katru dienu, katru stundu!
Tukšu salmu kulšana par Eiropas naudu. Cik ilgi tā turpināsies?
Pa televizoru sasola skolēniem un vecākiem debesmannu, sastāsta, ka skolotāji šajā procesā ir vislielākā problēma. Atkal skolotāju profesijas prestiža graušana, lai gan paši nevar neko konkrētu pateikt, tikai tukšas frāzes, kuras tiek atkārtotas katru reizi.
Tā vien rodas sajūta, ka tie, kas šo sistēmu izdomā mētājās tikai ar skaistiem vārdiem un frāzēm. Reāli paši neko nav mācījuši.
vienkārši šausmas! 11.10.2018. 15:42:27
Izlasot šos savārstījumus, gribās vai nu 1)vienkārši apcirsties uz papēža un pateikt-strādājiet paši šai trako mājā, par ko tiek pārvērsta skola, 2) likt tiem pī tekstu sastādītājiem iztulkot katru uzmurgoto frāzi un izstāstīt, kā lai to īsteno praksē, 3)KĀDU stipri iekaustīt...
vai mēs esam aitas??? 11.10.2018. 14:35:05
''Jaunā satura mērķis visās izglītības pakāpēs ir izglītība mūsdienīgai lietpratībai, lai cilvēki ne tikai zina faktus, bet arī prot pielietot zināšanas, teica VISC vadītājs. "Sākot darbu ar saturu, vadījāmies pēc principa, kādus vēlamies redzēt Latvijas nākotnes cilvēkus," viņš uzsvēra, piebilstot, ka cilvēkiem jābūt atbildīgiem sabiedrības locekļiem, radošiem darītājiem un lietpratējiem izaugsmē''-āāāāāāāāāāāāāā, kolēģi, vai tiešām mēs ilgi klusēsim un ļausim šo tukšo frāžu meistariem, tukšmuldētājiem un Eiropas naudas izsaimniekotājiem lemt par savas valsts izglītības likteni?????
Palika 80.gadi līdz 22.gs.Interesnti, kurš gribēs strādat Latvijā par skolotāju, ja reizi par 4 gadiem palielina algu par 15 eiro grašiem....1200 eiro pa 80 gadiem . tas laikam ir sapnis.....
tur jau tā lieta, nemainīs...
Brīvība, kas radīs haosu... Kas notiks, ja bērns mainīs skolu???...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.