Lietotājvārds
Parole
Vispār jau to sistēmu vajadzētu padarīt pēc iespējas vienkāršāku. Jo sarežģītāka sistēma, jo vieglāk gan kļūdīties, gan "kļūdīties"...
pātadziņa 16.10.2018. 19:20:04
Ne tikai pedagogu darba samaksas sistēmā, bet arī VIDā - pilnīga ierēdņu patvaļa neapliekamā minimuma shēmošanā - protams, ka ne jau cilvēkiem par labu.......
Tāpat šogad alga ir mazāka, bet darba mazliet vairāk, bet ar visu atalgojuma paaugstinājumu valstī, reāli dzīvē vienas stundas likme ir mazāka nekā pagājušajā gadā. Kā tas tā var būt???
zemes rūķis 13.10.2018. 11:32:35
Piekrītu, ko žēlojaties!Pārstājiet būt dzimtcilvēki un kungu kalpi, SĀCIET NOPIETNI UN REVOLUCIONĀRI CĪNĪTIES par sava darba tiesisku atalgojumu!!Neceriet tikai uz arodbiedrību!Esiet paši savas dzīves saimnieki!
pēdējam!!!! 13.10.2018. 10:35:44
JĀ, MAUROJU, JO APRIEBIES LASĪT TE JŪSU MURGUS UN GAUŠANOS !!!!! NEPATĪK KAUT KAS???? EJIET UN STREIKOJIET!
"Maurojat"(rakstāt capslock'ā) te tikai Jūs.
Cik šausmīgi, ka skolotāju algas apspriež nozarē nekompetenti cilvēki :(
KĀPĒC NEZINĀT ATALGOJUMU, KAPĒC SLĒPJ PRĒMIJAS....KĀPĒC...KĀPĒC....KAPĒC....TAPĒC, KA JŪS AITAS !!!!!!! KO BRĒCAT KATRU MĒNESI????? KATRU MĒNESI E-KLASĒ JĀLASA ATKAL UN ATKAL ŠIE MURGI !!!!!! VAI E-KLASE IR DOMĀTA SKOLOTĀJU ALGU APSPRIEŠANAI????????? EJIET UN PIKETĒJIET !!!!!! MĪKSTIE !!!!! GODA VĀRDS, VARĒTU PA PIERI BLIEZT, JUMS, GAUDOTĀJIEM !!!!!
VELNS PARĀVIS! KO MAUROJAT TE DIENU NO DIENAS, GADU NO GADA?????? EJIET STREIKOT !!!!!
Mūsu skolā aizliegts izpaust prēmiju lielumu un sanēmēju uzvārdus. Liek parakstīties, bet ar baltu lapu aizsedz pārējos uzvārdus. Tāpat nav zināms par ko piemaksas.
Man interesē, kāpēc uz skolotāju atalgojumu neattiecas Darba likumā noteiktais, kāpēc viena profesija tiek diskriminēta. Vai skolotājam nav tiesību zināt savu atalgojuma apmēru, katru gadu septembra mēnesi jāzīlē kafijas biezumos, cik tad lēmēji atvēlēs???? Kāpēc ir pieļaujamas situācijas, kad, tikai saņemot algu uzzini, ka tā vienkārši samazināta, jo kādai personai tā vienkārši gribējies???
Perina atkal plānus, kā skolotājiem samazināt faktisko, reālo algu?
>interesanti 12.10.2018. 14:33:38
Skaidrs, ka ārstiem ir pārslodze, bet nav jau, kas strādā (it sevišķi ārpus Rīgas).
Interesanti 12.10.2018. 12:42:49
Palasīju VK revīzijas ziņojumu. ļoti interesanti. SKolotājs, strādājot 4 dažādās skolā, dažādos amatos (skolotājs, treneris, interešu izglītības pedagogs), nostrādā vairāk kā 40 stundas. Kāpēc šo neskaita ārstiem? Viņi taču arī strādā dažādās slimnīcās. Vēl trakāk, apokopēja tīra 2-3 objektus, šausmas, šausmas, pārslodze. Jāaizliedz.
Kāpēc skolotājiem atšķirībā no citiem nav iespējams laikus zināt atalgojumu?
Strādāju 3 skolās un knapi varu savilkt galus kopā... Es arī vēlos saņemt adekvātu samaksu un ne tikai grašus.
Pati Valsts kontroliere ir bijusī izglītības inspektore.Tāpēc labi būtu pārbaudīt Izglītības kvalitātes un satura kontrolētājus,kā un cik produktīvi tie strādā.Nevis raustīt un muļķot darbā sevi izsmēlušos skolotājus.
Mhm... pilnveidos, reformēs, uzlabos, pārskatīs. Ierēdņi kārtējo reizi imitēs darbošanos. Tikmēr skolotājs kā vilcis savu jūgu par grašiem, sabiedrības lielas daļas nicināts, pērts un pazemots, tā arī vilks. Idejas (misijas?) vārdā.
Izlasīju VK mājas lapā skolotāja anketu...Tik vēlu kā šogad nekad iepriekš skolas (Rīgā) nav saņēmušas informāciju par valsts piešķirtajām mērķdotācijām skolām, pēc kurām skolas var sākt rēķināt algas...28.septembrī pēcpusdienā (tātad rēķināšanu varēja sākt 1.oktobrī). Šodien daļai skolotāju vēl joprojām nav ieskaitīas algas...
Ak tā, un jūs tikcat, ka no VK darbäibas ieviesīsies kārtība_ Drīzāk atkal būs kaudze mistisku, stiepjamu kā gumija un laikietilpīgu kritēriju, kas būs jāizpilda.
Ak tā, un jūs tikcat, ka no VK darbäibas ieviesīsies kārtība_ Drīzāk atkal būs kaudze mistisku, stiepjamu kā gumija un laikietilpīgu kritēriju, kas būs jāizpilda.
Vēl noteikti vajag izkontrolēt, kur paliek ik gadus piešķirtie miljoni skolotāju algām, jo realitātē algas pieaugumu neizjūtam. Likme tiek palielināta (summa gan ir simboliska), taču alga paliek tā pati. Salīdzinot ar 2016. gadu tā ir pat mazāka. Neviens taču nekladzina uz katra stūra, ka stundu skaits likmē tika palielināts no 21 uz 30! Notiek sabiedrības naidīga noskaņošana - skat, skolotājiem ir tādas algas, bet viņi ar kaut ko ir vēl neapmierināti.
Voluntieris 12.10.2018. 08:28:14
Un darbu vērtēšana kvalificējas kā brīvprātīgais darbs, jo par to daļai priekšmetu skolotāju nemaksā nemaz.
Valsts kontroles mājas lapā var iepazīties ar dok.
Kādi kritēriji? Muļķības!!! Bet to skolotāju anketu gan es labprāt aizpildītu un nosūtītu Valsts kontrolei. Vispār var būt, ka vajadzētu visiem skolotājiem tādu iesūtīt Valsts kontrolei...un kritērijus arī vajadzētu izstrādāt centralizēti, nevis ļaut nepārtraukti pēc saviem ieskatiem daudzu skolu administrācijai uzlabot privātos dzīves apstākļus.
Sen bija laiks. Joprojām lielākajai daļai skolotāju netiek maksāts par gatavošanos stundām.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.