Lietotājvārds
Parole
Nevajag tur skolu. Tur nebūs tik daudz bērnu. Atkal vajadzēs slēgt ciet. Būs tikai lieki iztērēta nauda, un tāpat skolēni brauc mācīties uz centru. Pareizi slieka saka, vajag uzlabot vecās skolas. Kā arī izdarīt tā, lai bērniem būtu prieks mācīties skolās.
navajaga toooooooooooooo skoooooooooooooolu
vajaga toooooooooo skoooolu
komentārīte 15.10.2018. 15:16:19
Pareizi! Tā turpināt ''Wow'' un ''gudrīte''
VNE! Tas ir apsurds! ''Wow'' pareizi raksta! Novērtējiet viņu ar ''like''
Kāda jēga būvēt jaunas skolas ja really nav dadz bērnu, kas vispār mācās šajā rajonā! Visi brauc uz centru mācīties!
Turpat blakus ir pustukša un nolaista Poruka vidusskola. Ja es nebūtu tajā iegājis, tad nezinātu, ka tādas, nolaistas skolas vispār pastāv.
RTU Inženierziņātņu vidusskola sagatavo konkurētspējīgu produktu un pieprasītu izglītību. Vai atbalstīsim? Protams, ka atbalstīsim! Mazdārziņu bomži lai ganās citur. Vecajās skolās nav kas mācās? Tad uzlabojiet vecās skolas, nevis ierosiniet, kā bremzēt veiksmīgās jaunās (RTU IZV).
Kam to jauno skolu vajag, ja vecajās nav, kas mācās? Vecajās varētu sagādāt IKT mācību līdzekļus par to naudu - būtu superskola, superkvalitāte, superizlase gudriem bērniem. Tadu bērnu ir daudz vairak nekā tikai Rīgas Tehniskās universitātes Inženierzinātņu vidusskolā...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.