Lietotājvārds
Parole
Skolotāja parastā 16.10.2018. 12:06:54
Maldināšana notiek ar plus vai mīnus zīmi? Pāri 2 tūkstoši jūs uz papīra saņemat, tas redzams VID publisko personu deklarācijās. Padome - tur jau arī zem 1000 UZ ROKAS neviens nesaņem! Un viegli ir saimniekot ar naudu, kuru atvelk nozarē strādājošajiem biedriem un lemt, cik lielas vai mazas būs algas! Kāpēc Jūs un Padome nenosakāt sev skolotāju algas apmēra algu? Neizdevīgi? Maza? Neatbilst dižajam statusam? Viss pārējais ir tikai prātuļošana.
Inga Vanaga 15.10.2018. 23:26:58
Sāksim ar to,ka nevajag maldināt cilvēkus par manu algu. To nosaka LIZDA Padome. Aicinu iepazīties ar partiju programmām-vai pie tik raibas koalīcijas ir iespējams izveidot vienu augstskolu Latvijā, vai visiem pedagogiem algas maksāt no valsts budžeta - 75 milj.euro, izpildīt Augstskolu likuma un Zinātniskās darbības likuma pantus par finansējumu ap 110 milj.euro, u.c. Arī izgl.jomā vieni iestājas par viendzimumu jautājumu stiprināšanu, citi ir pret to, vieni grib krievu valodas statusu stiprināt,citi ir pret to. Iesāktās reformas ir daudz un tās jānoved līdz galam,domājot par pedagogiem-sniedzot atbalstu.
Skolotāja parastā 15.10.2018. 10:54:24
Skolotāju tiesības šī arodbiedrība nekad neaizstāvēs! Ne jau sadrumstalotā Saeima neļaus veikt radikālas reformas izglītības jomā, bet gan Vanagas un viņas radītās komandas nevēlēšanās neko darīt pedagogu labā. Tikai tad, kad Vanaga pati saņems tādu atalgojumu, kā vidusmēra skolotājs par savu 30 stundu (patiesībā jau 30 x 2 stundu) darbu, viņa sāks vai nu kaut ko patiesi darīt vai drīzāk jau uzreiz aiztīsies uz krietni siltāku vietiņu. Ar 2 500 eiro algu Vanagai ir dziļi vienaldzīgi - cik saņem viņas aizstāvamā nozarē strādājošie cilvēki. Tāds purvs, kā šobrīd izglītībā nav nevienā citā nozarē, bet Vanaga vēl nesen publiski izsakās, ka ir ar to apmierināta un gandarīta. . . . . . . . . Skolotāji, stājieties labāk ārā no šīs pseido arodbiedrības!
tā arī nesapratu, kāpēc partiju sadrumstalotība neļaus veikt reformas; autore taču pati tālāk norāda, ka viss būs atkarīgs no personālijām! un - jā, mums patiesi vajadzīgi GUDRI, stratēģiski domājoši cilvēki ar ATBILDĪBU, nevis ministru vietu aizņemoši censoņi un projektu naudas apguvēji.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.