Lietotājvārds
Parole
malači studenti 21.10.2018. 18:02:22
Malači studenti, kuri vēl nekļuvuši par skolotājiem, māca labāk, nekā vēlāk, kad jau ir skolotāji!
Man nav pamatdarba, es pasniedzu privātstundas.
Kur tos privātskolotājus dabū? Vai viņiem pamatdarba nav?
Oi, interesanti 20.10.2018. 17:07:38
Arī ārpus Rīgas tiek algoti privātskolotāji. Bet man prieks, ka Jums labi skolotāji Latvijas laukos, kas sniedz izcilu izglītību Jūsu bērniem. Tad nu slavējiet savu skolu un tās skolotājus.
Interesanti 20.10.2018. 17:04:43
Ja 4 bērniem nav privātskolotāju, tas nenozīmē, ka nav pārējiem. Vispār jau vecāki ne īpaši afišē faktu, ka algo privātskolotājus. Parasti algo matemātikā, vieglāk ir svešvalodās, jo tur sameklē papildkursus. Arī mani bērni gāja angļu valodas kursos, jo, lai ārpus Latvijas strādātu prestižās firmās, papildus zināšanas nepieciešamas. Un nenoliegšu, ka vajadzīga motivācija, jo Latvijā laba izglītība negarantē labi atalgotu darbu.
Interesanti. 20.10.2018. 11:57:56
Varbūt tādēļ, ka dzīvojam tālu no Rīgas. Neienāca prātā? Sekmes ir izcilas.
->Interesanti 20.10.2018. 11:48:34
tiešām interesanti, kāpēc tikai paziņu bērni, ne tavi, mācījās RV1Ģ. Varu atbildēt - tāpēc, ka tur uzņem tikai tos, kas grib, var un prot mācīties un strādāt. Tādi, kas tikai grib, tur nav vajadzīgi.
skolotājam 20.10.2018. 10:38:43
Ja stundas ir apvienotas, vai skolēns apgūst pilnvērtīgi paredzēto vidusskolas vielu un būs konkurētspējīgs????
Vai mums ir privātskolotāji, kas valsts darbu nestrādā? Un, kur viņi ir noslēpušies? Ja jau tik spējīgi skolotāji (ka gatavo ar izcilām zināšanām) nestrādā valsts darbu, tad, kas strādā tajās prestižajās skolās?
Interesanti 19.10.2018. 18:52:58
Ja visās prestižajās skolās algo privātskolotājus (un visos priekšmetos?), tad gan skolotājiem ir iespēja nopelnīt, jo klasēs daudz skolēnu... Mana paziņu pieredze gan ir cita, jo RV1Ģ mācījās zināmi 4 skolēni, un nevienam nebija privātskolotāju nevienā priekšmetā.
Grētai Grētai 19.10.2018. 15:13:58
Tajās Rīgas skolās, kur ap 30, vairākumam vecāki algo privātskolotājus, tās ir prestižās skolas, kurās uzņem ar iestājeksāmeniem ( vidusskolas klasēs). Un arī pamatskolas klasēs lielai daļai ir privātskolotāji. Prestižās skolas atstumj visus grūtgalvīšus. Rīgas nomales skolās bieži klasēs ir mazāk par 20 bērniem.
NEPASPĒJ! Par to jau tas stāsts, ka mācību kvalitāte ir zemāka. Persona ar vārdu "neprofesionāle" dažus komentārus zemāk to ļoti labi aprakstījusi.
ka Skrundā, kurā agrāk bija pat paralēlklases, nesanāk normāla 10.klase.
Bet, Rīgas skolās taču ir pāri par 30 vidusskolēniem (kā tas skolotājs paspēj Jūsu minēto?).
Grēta - Kaijai 19.10.2018. 11:12:20
Vidusskolā 30 skolēnu ir par daudz! Optimāli 20, maksimums- 25. Vai tiešām tik grūti izrēķināt, ka skolotājs pat minūti katram nevar veltīt. Stunda jāiesāk, tēmā jāievada un tad katram tomēr acs jāuzmet. Vai sapratis, vai sācis pareizi rēķināt, vai mikroskopu pareizi ieslēdzis un preparātu sagatavojis, vai akvareļu krāsas klājas kā pienākas, vai tas, kurš ceļ roku un grib kaut ko parādīt, nav pelnījis uzmanību?
to Kurš muļķis šo ziņu pasniedz? 19.10.2018. 09:22:09
Kādam ministrijā liekas, ka šādiem bērniem pilnībā pietiek ar pamatizglītību. Vidējā izglītība ir lieka greznība.
Kurš muļķis šo ziņu pasniedz? 18.10.2018. 23:29:37
Kāpēc viss tiek bāzts vienā maisā un salīdzinātas nesalīdzināmas lietas. Vai šos bērnus ar attīstības traucējumiem nemācīt vispār? Vai arī padarīt nedzirdīgus veselu baru, tā sakot, labākai statistikai? Palasiet taču, kas tā par skolu!
Būtu ļoti jauki tomēr, ja arī profesionālajās vidusskolās audzēkņi varētu mācīties, nevis paļauties uz laimīgu nejaušību, ka vieglprātīgie jaunieši neatnāks uz stundu un to netraucēs...
Atšķirībā no pamatskolas, kura ir obligāta visiem, vidusskolā neviens nav spiests iet. Nespēj, negrib apgūt akadēmiskās zinības - izvēlas interesēm vai spējām atbilstošu prof. izglītības iestādi. Tad arī nebūs jāampelējas un jāķēmojas.
Kurš teica, ka vidusskola nav obligāta? Atliek 10 klasē iestāties vienam "jampampiņam", kuram uz visu ir "powers", kā sākas lielais riņķa dancis: 1) nepilngadīgs - atskaitīt nevaram (tā administrācija); 2) nauda seko skolēnam - atskaitīt negribam (tā administrācija); 3)viņš jau saprot, ka tā nav labi, viņš labosies (tā administrācija); 4) ja atskaitīsim - bērniņš "pazudīs" (tā administrācija); 5) jūs jau esiet profesionāli - vai tad tiešām viņš nezin uz 4 (tā administrācija); 6) kaut arī sanāk 2 liekam viņam 4 (tā administrācija)
tas gan maz
Disciplīna nav atkarīga tikai no skolēnu skaita. Viens neadekvāts personāžs spēj sagraut disciplīnu arī tad, ja ir tikai 3 bērni klasē. Bieži vien vecāki arī ir tikpat neadekvāti. 3 līdz 5 skolēni vidusskolas klasē - tas nav normāli. Tas varētu būt pieļaujams kaut kur dziļos laukos, kur ir grūti nokļūt līdz lielākai skolai, bet kāds tam ir pamatojums, piemēram, Ķegumā?
Optimāls bērnu skaits klasē būtu 15 - 22 pamatskolā un 20 - 30 vidusskolā(18 - 20 profesionālās izglītības skolās). Vidusskolā skolēnu skaitam jau vairs disciplīna nebūtu jāietekmē - vidusskola nav obligāta un nemotivētiem tur nav ko darīt. 3 skolēni klasē - tas nav nopietni, protams.
nēēē.............! 18.10.2018. 15:26:53
slikti ka tik maz 10klasnieku
sk=> neprofesionālei 18.10.2018. 14:10:03
Lielais kombināts iemāca izdzīvot, nenogrimt neskatoties ne uz ko, bet labvēlīgos apstākļos audzis stādiņš, nonākot dzīves haosā, nepratīs izdzīvot un nonīks. Diemžēl tāda ir skaudrā dzīves patiesība... Sveicināti kapitālisma, konkurences un izdzīvošanas laikmetā!
neprofesionāle 18.10.2018. 13:33:30
Esmu mamma puikam, kurš mācās 28-galvainā klasē. Manas māsas bērns mācās 7-galvainā klasē. Manējais mūžam cīnās par savu vietu, mūžam tiek dalītas ietekmes sfēras, dažāda ir saziņa starp kompānijām un klases līderiem. Visi spēki aiziet sadzīvei, zināšanas iegūt var tikai stundās, kur skolotājs sevi mācējis nostādīt nelokāmā pozīcijā. Pārējās stundās, cik saprotu, skaļa un haotiska cīņa. Mana māsa turpretim priecīgi stāsta, cik viņa apmierināta ar pamatīgo, interesanto un dziļas izpratnes pilno mācīšanu. Viņas bērns klausās kā šausmu stāstu mana zēna dzīvi skolā. Un jāteic, ka zināšanas māsas puikam pat ļoti labas. Tad kāpēc vērtīgi mūsu valstī ir tikai tie bērni, kas dragā caur mācībām milzīgā pilsētas kombinātā? Kāpēc mūsu valsts (nemaz jau ne tik nabadzīga) nevar ļaut bērnam apgūt zināšanas mierīgā, pamatīgā, uz katra bērna personību vērstā darbā? Un kur radies , piedodiet, stulbais mīts, ka labas zināšanas var iegūt, tikai mēģinot izsisties lielā skolā? Mazajā to pašu var izdarīt veselīgā, nestresainā mierā ! Domāju, ka tas ir mūsu valsts finansistu radīts mīts, jo - kaut kā taču tā nauda jāietaupa, tad ietaupām uz bērnu (valsts nākotnes) rēķina!
Stundas ir apvienotas, tāpēc nekāds privātskolotājs nesanāk.
Izskatās, ka mūsu valsts finansē privātskolotājus.
Tas gan nav normāli, es saprotu desmit vēl bet trīs, jau ir parodija...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.