Lietotājvārds
Parole
Ar to arī izskaidrojamas skolotāju zemās algas, nevar būt klase ar 3 skolēniem, tas nav normāli.
Trīs skolēni vienā klasē jau ir daudz salīdzinot ar Riebiņu novada Sīļukalna pamatskolu, kur 9 klasēs ir 16 skolēni
Pozitīvs lēmums! Cēsu pilsētas vidusskolā slēdza trīs vidusskolas(D)klases, paziņojot to 30. vai 31. augustā! Šoks gan skolēniem, gan skolotājiem.! Vai tiešām vismaz 12to nevarēja atļaut pabeigt??
Ja visu nevērtē tikai naudā, tad tam, ka apdzīvotā vietā ir vidusskola (kaut neliela) ir daudz pozitīva. Vispirms jau - parasti tieši vidusskolēni nosaka kopējo atmosfēru skolā (gandrīz vienmēr - ar "+" zīmi). Vidējo izglītību var iegūt arī tie, kam citādi nepietiktu līdzekļu mācīties kādā attālākā skolā. Arī dzimtās vietas dzīvē pozitīvi ir tas, ka vietējā kultūras, sporta utt. dzīvē iesaistās vidusskolēni un skolotāji, jo viņi parasti ir aktīvākā sabiedrības daļa, kas darbojas pašdarbnieku teātrī, deju kolektīvā un visur kur citur. Reizē ar skolu tad tik pat labi varētu likvidēt arī kultūras namu, bibliotēku utt., jo citur dosies gan skolēni un viņu vecāku, gan skolotāji.
Arī 3 skolēni, tas ir labi! vidusskola jāsaglabā!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.