Lietotājvārds
Parole
Jums laikam nav ko darīt, kā visu dienu "sēdēt internetā" visu smalki izlasīt, izanalizēt un vēl katram aizrādīt, kas kaut ko nepareizi izdarījis. Ja esat tik gudri, tad izdzēsiet nepatiesās vai neaktuālās ziņa! Interneta ziņas pārsvarā tāda klaču bode vien ir, kur pārsvarā rosās tie, kas nekā citādi nevar vai nemāk aizpildīt savu brīvo laiku. Kāpēc tad ziņas neizņem tie, kas kaut ko pazaudē, lai nemulsinātu citus.
Un ir vēl latviešu tautas pasaka par ganuzēnu, kurš nevietā, aiz uzmanības trūkuma klaigāja "Vilks aitās, vilks aitās!". Un kad vilks patiešām reiz bija aitās, neviens vairs ganiņam neticēja.
Šī ir lieliska ideja atturēt bērnus un pieaugušos no viltus ziņām, bet domāju nevajadzētu būt tik daudz punktim, jo visi tāpat tos neiegaumēs.
irsis > Bite 24.10.2018. 11:14:35
Ko sliktu nodara? Izlasi latviešu tautas pasaku par vistiņu, kas domāja, ka pasaule gāžas, un parāva sev līdzi trakajā skrējienā visus lauku sētas iemītniekus! Vai arī iztēlojies, ka tavs bērns devies uz kino, bet tu pēc stundas pamani sociālajos tīklos ziņu, ka šis konoteātris tieši šobrīd deg ar atklātu liesmu un ir bojāgājušie. Nu , ja nepatīk nelasi, bet padalies gan. :)
Ko sliktu nodara šī viltus ziņa? Man nav laika rakņāties un meklēt pirmavotus. Izlasīju, apskatījos, ja domāju, ka citiem tas būtu jāzina, "šēroju". Kam nepatīk, lai nelasa!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.