Lietotājvārds
Parole
elza iepriekšējam 25.10.2018. 09:04:13
izbaudīt ???? Izbaudīt ko ???? Jūs pats redzat, ko rakstāt??? Jūs spiežat izbaudīt to, ka citiem riebjas! Lūdzu - ejiet uz baudiet šo brīnumu, bet nelieciet to baudīt citiem. Katrs var izteikt viedokli, bet nevis likt skatīties filmu un to baudīt. Murgs!
Neviens nesaka, ka nav jāmainās un jāveido kas cits. Taču Latvijā diemžēl tā ir norma, jo stulbāk-jo labāk, jo neglītāk-jo labāk. Visi jaunie mākslinieki burtiski uzspiež savu stilu un būtību. Cilvēka acij ir tīkamas patīkamas un baudāmas lietas. Man piemēram nevajag, lai mani bērni, iespaidojoties no šādiem murgiem, pēc tam paši zīmētu tādā stilā, jo bērni no tā mācās, špiko, atdarina.
Vidusskolnieks 24.10.2018. 23:01:31
Vēlos pieminēt to, ka, protams, arī vecajām animācijas filmām ir savs šarms. Un dažas no tām arī man liekas skaistas, bet tam nevajadzētu mūs atturēt no jaunu animāciajs stilu/veidu izveides.
Vidusskolnieks 24.10.2018. 22:56:26
Atbildot uz "mammas" kometāriem. Manuprāt, šī animācijas filma, tāpat kā "Lupatiņi", ir uztaisīta citādākā, jaunākā stilā nekā Jūsu pieminētās multfilmas "Ābolu maiss", kas veidota padomju laikos, kad "zāle bija zaļāka un animācija - saprotamāka". Jāsapot, ka man, cilvēkam kam ir svarīgs arī animācijas filmu izskats, šis nedaudz pārspīlētais stils, kurā veidoa animācijas filma liekas interesants un citādāks, nekā ārzemēs veidoto animācijas filmu stils. Animācijas filmas pamatā ir izklaidēšana, un tikai pēctam ir doma/vēstījums (kurš protams arī ir svarīgs). Animācija mainās un tas, kas Jums varētu likties neglīts vai neuztverams citiem var likties interesants un jauns. Ne vienmēr vajag saprast vai tas ir cilvēks, zaķis vai mošķis tā ir a n i m ā c i j a, par to nevajag filisofēt stundām ilgi, to vajag izbaudīt. Tas, kas mums patīk tomēr ir ļoti subjektīva lieta.
Nekad neesmu likusi un pat netaisos likt skatīties saviem bērniem šādas izkropļotas multfilmas.
Māksliniece? 1. klases skolnieki zīmē daudz skaistāk! Žēl, ka nav skaistu multfilmu, kuras varētu rādīt bērniem! Kāpēc šie varoņi jāzīmē tik kropli? slimīgi, ar asiem zobiem un melnām acīm! Padomju laikā tapušās multfilmas, piemēram, "Ābolu maiss" ir tik skaista, patīkami skatīties. Un galvenais ar domu, vēstījumu. Visi varoņi rūpīgi uzzīmēti, bet šos pat nevar uztvert! Kas tie ir? Cilvēki? Vai kādi dabā neesoši dzīvnieki? Žēl... Arī "Lupatiņi" un "Man ir tīri zobi" ir ļoti acīm nepatīkami. Dažreiz skatoties tādas multfilmas rodas aizdomas par "mākslinieku" garīgo veselību!
Nabašnieks? 24.10.2018. 12:49:11
Nabašnieks- Latgales pusē nozīmē aizgājējs, nelaiķis. Vai galvenais varonis ir zombijs?
Kad vienreiz valstī pārstās izgrūst naudu par šādiem murgiem un monstriem ???? RIEBJAS SKATĪTIES!!!!!!!!
Šausmas!!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.