Lietotājvārds
Parole
Biedru naudu cītīgi un automātiski atvelk no algas, bet vispār nerīko biedru sapulces un neinteresējas par viedokļiem. Aitām nekas nav jāzin. Naudu izlieto pēc saviem ieskatiem,pie tam visu laiku samazina kompensējamo naudu par brillēm utt.
Šogad mana alga ir krietni samazinājusies. Tā reālā dzīvē ir daudziem, bet sabiedrībai stāsta, ka algas pedagogiem ir pieaugušas.
Arodbiedrībai jābūt, citādi vispār neviens naizstāvēs jūsu intereses! Bet jāmaina arodbiedrības vadība! Šī nespēj aizstāvēt skolotāju intereses!
No pedagogu arodbiedrības izstājos jau 2005.gadā.Neko neesmu zaudējusi.Visus sev interesējošos jautājumus darba vietā esmu risinājusi PATI, nevis arodbiedrība.Un -veiksmīgi.
A labāk varbūt nevajag?.. Atkal reāli algas un finansējums skolām samazināsies, kā tas vienmēr notiek, kad te kaut ko palielina.
toties visi izmanto biedru samesto naudu savā labā, ļoti solidāri tie pedagogi, kauns lasīt, ka manus bērnus māca skopuļi un egoisti. Kamēr būs šādi pedagogi, arī sabiedrība nemainīsies, tāpēc jau Latvijā neprotam būt sabiedriski un pilsoniski aktīvi. Lai atdod visus algas pielikumus katru mēnesi kā nevajadzīgus tie, kuri nav LIZDA biedri, bez arodbiedrības jums nebūtu arī šobrīdējās algas.
Nav taču nekādu problēmu no tās izstāties!Pati to jau izdarīju 5 gadus atpakaļ, nenožēloju!Naudu ieguldu citos fondos.Nebarojiet liekēžus!
Iesaku LIZDAi pašlikvidēties. Bezjŗdzīga organizācija, kas tikai nosūc naudu no skolotāju plānajiem makiem. Pilnīgi nekāda pienesuma, tikai tukša pļurkstēšana.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.