Lietotājvārds
Parole
Domātājai !!! 31.10.2018. 06:54:22
Ne jau nu Jūs mani mācīsiet, kā rakstīt e-klasē. Gribu, un kliedzu! Tieš tā tas arī bija domāts! KLIEGT !!! HAHAHAAAAA...PATRIOTIEM! JŪS PATI REDZAT, KO RAKSTĀT! PATRIOTISMU NEVAR UZSPIEST!!! PASTĀSTĪT, KĀPĒC???? PARUNĀSIM PAR DĀRGO VALSTIM UN VALSTS SISTĒMU!!!!TAS, KA ES MĪLU ŠO ZEMI, NEBŪT NENOZĪMĒ, KA AKLI SKRIEŠU UN METĪŠOS ZEM TAVALSTSVĪRI VISU SEN IZLAUPĪJUŠI UN NO PATRIOTISMA NE VĒSTS. PĀRSTĀJ RAKSTĪT SAVUS PLIEKANOS LOZUNGUS PAR PATRIOTISMU! VĒMIENS NĀK. uN, JĀ, KUR ZEME4SSARDZE, TUR ARĪ ARMIJA, VIENKĀRŠI...UN TĀ PAMAZĀM NOTIEK VAŅĢOŠANA. NU JAU ARĪ INTERNETĀ! KAD GRIBĒS - TIE SAISTĪS SAVU DZĪVI AR ZEMESSARDZI UN NEVAJAG TE UZBĀZTES AR TO E-KLASĒ.
Paklau, PIETIEK! Pirmkārt, nevajag visu laiku turēt Caps Lock taustiņu. Tas nozīmē kliegšanu. Otrkārt, zemessardze nenozīmē karu. Un vajag zināt par to, kā aizstāv Latviju. Jābūt valsts patriotiem.
PIETIEK E-KLASĒ VAŅĢOT JAUNATNI KARAM UN IT KĀ LATVIJAS AIZSTĀVĒŠANAI. ŠIS PORTĀLS IR DOMĀTS MĀCĪBU IESTĀDĒM, NEVIS TIEM , KURI VAŅĢO JAUNATNI KARAM |!!!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.