Lietotājvārds
Parole
>Nubet 30.10.2018. 12:39:04 30.10.2018. 22:04:33
Neredzu vispār nevienu ģimnāziju. Acīmredzot tādām skolām pirmajā vietā ir skolēni, un netiek apskatīta vēlme iesaistīties šādā konkursā. Vispār tur vairāk ir pirmsskolas izglītības iestāžu.
Skola bez skolotāja ir tikai māja.
Kur Rīgas prestižās skolas?
"Īstie džungļi" ir kā liels dzirnavu rats-laiks pēc inerces griež to un cilvēki skolā tiek samalti! Visi-skolēnu psihe un personības izaufsmes iespējas,skolotāju pacietība un nervi,vecāku lojalitāte pret sistēmu utt.!
Darbavieta, bērniņ, izlasi tekstiņu un saproti kontekstu! Diez vai Tev saprast skolotāju sāpi...arī par skolēnu aprobežotību...
Tas "kāds" neatnāks!Jo tie esam mēs paši,kam jāreformē šī iesīkstējusī purvā komunikācijas un sadarbības/saskarsmes vide.Skolotāji publiski sūdzās,bet savā darbavietā neko nedara,lai mainītos situācija! Jāsāk ar to,ka skaļi nosauc " Skolotājiem nedraudzīgākās skolas"!
Dīvaini gan, 30.10.2018. 08:14:31
ka šai sarakstā, galvenokārt, mazo bērnu iestādes un lauku skolas. Īstie džungļi laikam draudzīgumu nepiedāvā...
Tomēr nevar noliegt, ka skola IR darbavieta skolotājam. Konkursa nosaukumā ir teikts, ka tiek vērtēta pedagogam draudzīgākā izglītības iestāde, tā ka žults tiek vemta nevietā.
Savādi, ka šajā sarakstā nav nevienas skolas, par kuru aiz sajūsmas gribas piecelties kājās un aplaudēt. Varbūt tāpēc, ka, iekārtojot "fizisko vidi" un domājot par skolotāju labsajūtu, aizmirsies galvenais uzdevums - skola ir skolēnu mācību iestāde, nevis tikai darbavieta skolotājiem?
papildinot -gribētos gan 29.10.2018. 17:32:45
jautājums par- nepiemērotu apgaismojumu, darba telpu, ventilāciju, sava privātā transporta un naudas izlietojumu .
gribētos gan 29.10.2018. 17:04:08
Paga, a jau cik sen radās tas jautājums par ''Pedagogam nedraudzīgākās iestādes statusu'', kurš būtu tik drosmīgs, lai beidzot daudzās skolās kļūtu vieglāk elpot? Anonīma, smuka aptauja visās valsts skolās, kurās būtu ietverti jautājumi par nedraudzīgāko fizisko vidi(neesošas vai ļoti mazas skolotāju istabas, skolotājiem nav tualetes, skolā nav pat kafejnīcas, neergonomiskie krēsli pie galdiem un neelpojamais gaiss klasēs), psiholoģiski neveselākais klimats-mobings no vadības, neaizsargātība no skolēnu visatļautības un vecāku bezkaunības, nerēķināšanās ar skolotāja privāto laiku un dzīvi vispār, kosmiskās prasības pret skolotājiem , bet praktiski neesošas-pret skolēniem, vai vadību, utt, utt...Vai kāds varētu šai valstī būt tik drosmīgs un beidzot beigt liet sīrupu, bvet runāt par bezjēdzīgu reformu reformu pēc ieviešanu un nepārtrauktu izglītības sistēmas ārdīšanu?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.