Lietotājvārds
Parole
Nu jā, tieši par to arī runāju. Man tas nepatīk, šķiet sausi un sterili. Tāda kā mākslīgā intelekta dominēšanas prelūdija.
Pēc olimpiādes atbildes tiek pārskatītas, taču tiesa, ne vienmēr ieskaitītas. Pagājušā gada latviešu valodas olimpiādē bija jāieraksta grupas Skyforger nosaukums, nezināmu iemeslu dēļ to uzrakstīju ar atstarpi kā "Sky forger"... Teorētiski atbilde pareiza, bet tomēr arī caurskatot darbus tā tika uzskatīta par nepareizu... Ar tiešsaistes olimpiādēm ir tā: labāk neapskati savas kļūdas, sirds sāp par katru šāda veida sīkumu... Pat atstarpes atņem punktus
Viss jau būtu labi, nav jābraukā, nauda ietaupās. Arī darbu labošana droši vien vieglāka. Diemžēl ir savi mīnusi. Dators saprot un pieņem tikai vienu ieprogrammēto atbildi. Vietām nejauši sajauksi burtus, sanāks cits vārds- kļūda. Neieliksi garumzīmi- kļūda. Cilvēks cilvēku saprot. Dators- nē. Sanāk tāds sauss process. Ļoti erudīts, pat apdāvināts vai citā jomā ģeniāls bērns, kam gramatika pieklibo, paliks viduvējība.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.