Lietotājvārds
Parole
Izbeidziet šos reklāmas rakstus! To, ka bērna attīstībai ir nepieciešami vitamīniem un mikroelementiem bagāts uzturs, zina un zināja arī kādreiz. Arī es bērnībā tiku barota ar zivju eļļu, doti vitamīni. Laikam mamma ar 3 klašu izglītību saprata,ka d vitamīnu nesaņemu, cik vajag(lai gan visu dienu biju laukā).Pļavās lasījām skābenes, dobēs izraustījām burkānus, plūcām lokus,... veiksmīgi nodzīvojusi 61 gadu.Strādāju skolā, tātad kaut kāda inteleģence arī ir.To, ka čipši, kola,... rada tikai atkarību, nevis inteliģenci, neapspriedīšu. Manuprāt, inteleģence rodas no vecāku parauga, no audzināšanas. Ja vecāki nelasa grāmatas, grūti pārliecināt bērnus, cik tas aizraujoši. Ja vecāki paši neievēro 10 Dieva baušļus, uz kuriem balstās pasaule(tanī skaitā arī inteliģence), tad par ko mums runāt? Inteliģents cilvēks kļūst, nevis piedzimst.Tagad māte man aizrāda,ka ne tā strādāju, izturos pret viņa "brīnumiņu", pierāda, ka pati nav iemācījusies godāt vecus cilvēkus. Ko gaidīt no bērna, kuram jau tagad tāda aizmugure 1. klasē?
Wtf Kas PA sudu? 17.11.2018. 15:27:24
Reali seit ir eklase bet te kautkadas Suda DNA reklamas liek?? Jums viss Tur ar galvu kartiba?
Tāpat kā lielākā daļa cilvēku uzvedības un izziņas aspektu, inteliģence ir sarežģīta iezīme, ko ietekmē gan ģenētiskie, gan vides faktori. Zinātnieki ir veikuši daudzus pētījumus, lai meklētu gēnus, kas ietekmē inteliģenci. Daudzos no šiem pētījumiem galvenā uzmanība tika pievērsta ģimeņu IQ līdzībām un atšķirībām, īpaši attiecībā uz adoptētiem bērniem un dvīņiem. Šie pētījumi liecina, ka ģenētiskie faktori ir aptuveni 50% no intelektuālās atšķirības starp indivīdiem. Avotu saraksts: Deary IJ. Intelligence. Curr Biol. 2013 Aug 19;23(16):R673-6. doi: 10.1016/j.cub.2013.07.021. PubMed: 23968918. Free full-text available from the publisher: http:/www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0960982213008440 Deary IJ, Johnson W, Houlihan LM. Genetic foundations of human intelligence. Hum Genet. 2009 Jul;126(1):215-32. doi: 10.1007/s00439-009-0655-4. Epub 2009 Mar 18. Review. PubMed: 19294424. Plomin R, Deary IJ. Genetics and intelligence differences: five special findings. Mol Psychiatry. 2015 Feb;20(1):98-108. doi: 10.1038/mp.2014.105. Epub 2014 Sep 16. Review. PubMed: 25224258. Free full-text available from PubMed Central: PMC4270739. Sternberg RJ. Intelligence. Dialogues Clin Neurosci. 2012 Mar;14(1):19-27. Review. PubMed: 22577301. Free full-text available from PubMed Central: PMC3341646
pareiza atbilde nē
Man tomēr ir nedaudz žēl krilu. Nabaga krilus grib iemānīt visvisādos veidos. Viņu eļļa pat nav garšīga! PAR KRILU DZĪVOŠANU!
Vai "krustmāmiņa Lienīte" vispār kaut ko sajēdz no ģenētikas pamatiem??? Cilvēks kurš uzskata, ka vēžveidīgo izcelsmes pārtikas piedevu lietošana spēj mainīt cilvēka DNS vai nu ir bezkaunīgs melis un "lohatrona" turētājs vai nu ir nepieciešamība pašam uzlabot savu veselību Tvaika ielā!!!
Kopš publika atklājusi AdBlock labumus, reklāmas jāsāk maskēt zem zinātniskiem virsrakstiem.... nja, nauda neož.
Es anonims666 14.11.2018. 12:08:20
BLAVIENS!!! Nu ja XD
Nepatīkami, ka pat šeit ielikta reklāma, domāju, ka tiešām noderīgs raksts, bet rezultātā atverot vilšanās, piedodiet, bet ejiet ar saviem vitamīniem 5 mājas tālāk!!!
Autiste :'D 14.11.2018. 07:08:43
nuu skaidrs :|
Viens pretīgs reklāmas raksts 13.11.2018. 20:48:22
FUI!
JA E-KLASE NEPĀRSTĀS PA TIEŠO NODARBOTIES AR REKLĀMĀM, TĀ VIETĀ, LAI NODARBOTOS AR TIEŠAJIEM PIENĀKUMIEM - VĒRSĪŠOS AUGSTĀK ! nENORMĀLI, LAI NETEIKTU VAIRĀK !!!
JA JŪS NEPĀRSTĀSIET ŠEIT CILVĒKUS MALDINĀT AR SAVIEM REKLĀM SAUKĻIEM PAR IT KĀ DNS, ŠEIT BŪS DARĪŠANA DAŽAI LABAI INSPEKCIJAI !!!! RAKSTS IR MALDINOŠS !!!!!! ŠEIT IR E-KLASE !!!!! PASKAIDROT SĪKĀK, PAR KO ŠEIT JĀRAKSTA????? UN NEMAZ NESĀCIET TAISNOTIES AR MISTISKIEM RAKSTIŅIEM PAR ĢENĒTIKU !
Paldies par ideju. Tiešām, kaņepju eļļa būs viens veselīgs risinājums!
Kāpēc jādzer krila eļļa un citi līdzīgi dārgi produkti? Ja gribat uzņemt organismam ļoti nepieciešamās "omegas" dzeriet Latvijā (vai citur) spiesto kaņepju eļļu. Tā satur ļoti sabalansētu visu taukskābju kompleksu. Tējakrotīte eļļas ar rupjmaizes gabaliņu, labi un garšīgi! Vīri var padzert arī ķirbju eļļu. Protams, arī lineļļa, ar maizi un minimālu sāls garšu. Rezultāts būs labāks nekā ar visiem retzemju dārgajiem preparātiem.
Nu re, viss skaidrs. A ome tik zīlē, tas mazbērniņam no manis, tas no opja, tas no dēla, tas no vēl senāka. Viss ir vienkāršāk, tas viss no krila eļļas!
Ko nozīmē - šitā eļļa ražota sintētiski? Sintētisko eļļu ražo no naftas un lej autombīļos... nava tur ne alfas, ne omegas... un nevaig iedomāties, ka sintētisko eļļu ir vieglāk uzražot, nekā rapšus izspiest... nez, vaj kāds sintētiskos krilus jau ir izdomājis... rau, visādos dārgos smiņķos gan gāž sintētisko eļļu klāt, būtu vērts palūkot sastāvu un no tiem izvairīties, nevis brēkt par omega 3
Reklāmas rakstu tā arī vaig saukt - par reklāmu, nevis nabaga krila vēžus iemānīt nesakarīgām frāzēm piebārstītā apvalkā. Ēdiet siļķi un uzdzeriet lineļļu, būs jums trešā omega, nav ko iznīcināt vaļu barību (krilus)!
E-klasei arī tak jāpelna, ko jūs.
Murgs!
E-klase nu gan būtu pēdējā vieta, kur izvietot reklāmas rakstus! Nav taču nekāds tirgus placis.
Tā arī nesapratu vai DNS nosaka bērniņa gudrību. Man padevušās labi valodas bet vecākā meitiņa 16 g ne a ne b. Tēvs viņai arī tāds nezinātājs. Tad sanāk ja lietos šo burvju dzīru tad būs gudrs bērns?
Mani beerni ne visai ēd, es pat teiktu bēg no visa, kas vesalīgs, ar vitamīniem vēl kautkā auksto laiku pārciešam..
Ļoti tendenciozs raksts-reklāma. Un kas ir šī autore, "trejmeitiņu mamma", kura stāsta "es" formātā, bet nekad neatklājas?
Varbūt svarīgi arī, kā bērnus uztver - ja kā ķiparus un knēveļus, un kā vēl nosauc - skat. rakstu, tad nav brīnums, ka kaut kas nesanāk. Būtu labi cienīt arī mazus bērnus.
Šīs firmas Krila eļļa ir pat kaitīga, jo ražota sintētiski un..... Kam interesē, paši pameklējiet info. Pārsvarā viss kas aptiekās ir sintētiski radīts un nav nekas labs. Meklējiet dabiskas izcelsmes preperātus. Piekrītu, ka šeit nav vieta reklāmai!
Varbūt ātros kredītus arī drīz sāks reklamēt? Šeit nav īstā vieta reklāmai.
Kopš kura laika arī šeit ir ŗeklāmas?
Tas, ka šī ir reklāma, būtu jānorāda jau raksta augšpusē.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.