Lietotājvārds
Parole
Varbūt labāk mācīt, lai mazāk tura telefonu galvas tuvumā? Vismaz līdz 10 gadiem? Daudz noderīga var iegūt arī grāmatās, bet tā- informācijai - galvas audzēju gadījumos uzdod jautājumu arī par mobilo tālruņu lietošanu...
Uzdevumu un darba lapu saturs, arī stils ļoti atgādina Drossinternets.lv uzdevumu grāmatu, ko saņēmām skolā jau pirms gada. Ko par to saka Drossinternets? :)))
Aha, un paši vecāki visi māk jēgpilni lietot viedierīces?
Lai vecāki māca jēgpilnas darbības ar telefonu. Kaut kas tak viņiem arī jādara.
Hallo, Hallo!!! 04.11.2018. 15:59:00
Nu ļoti žēl, ka nesaproti, cik daudz noderīgu lietu skolai matemātikā, vēsturē u.c. skolēns var izdarīt ar telefona palīdzību. Jo dažādākos veidos tas tiks izmantots, jo mazāk asociēsies ar spēļmantiņu. Skola NEDRĪKST ignorēt to, kā patlaban dzīvo pasaule, un neļaut ienākt šīm lietām mācībās.
...jo vairāk laiku veltu e-klases rakstu lasīšanai, jo mazāk laiks paliek citām nodarbēm...
Telefonu, tāpat kā citas lietas, pērk vecāki. Kādā sakarā skolā jāvelta stundas tam, lai mācītu, ko bērni var darīt telefonā??? Pēc šīm stundām tāpat daži no viņiem spēlēs bezjēdzīgās spēles līdz pusnaktij... Ceļu satiksmes not. jāmāca skolai, arī kā nezagt, nesmēķēt utt. Ok, mēs mācam, runājam, skaidrojam, bet aiz stūra bērni ar vecākiem visu pārkāpj. Skolā jāmāca matemātika, vēsture u.c., Dzimtenes mīlestību, pieklājību u.c. uzvešanos māca ģimene.
Ak šis modes vārds "jēgpilnu". Beidzot tas tiek lietots jēgpilni. Nevis kā parasti atnāk projekta beibe, lieto vārdu jēgpilni pilnīgi bez jēgpilnas nojēgas.
klasesbiedre 02.11.2018. 16:17:55
labi kad tādi cilvēki mums latvijā ir

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.