Lietotājvārds
Parole
Un kā tad ēdinātāji uzvar konkursus, kur maksātājs jeb "dumjās slaucamā govis" ir valsts un pašvaldības? Taču jo negaršīgāk gatavo, jo mazāk bērni ēd, jo izdevīgāk ēdinātājam. Maksu no "dumjajām slaucamajām govīm" ēdinātājs saņem par bērnu skaitu skolā, nevis par to, ka bērni ēda. Mēģināju attiekties no šīm "brīvpusdienām" savam bērnam, bet izrādās, ka nedrīkst. Bet ēdiens - pretīgs!
Bērnu veselīga ēdināšana 04.11.2018. 14:30:20
Beidzot viens normāls raksts par tiešām svarīgu informāciju - un cik maz vērības no lasītāju puses :(
Kompleksās pusdienas vienam skolēnam maksā 1,42€. Kādi tur zaļie iepirkumi.. Vienreiz taču vajadzētu nolaisties uz zemes!
Izglītības iestāde neveic iepirkumu un ēdināšanas paklapojumu, to veic pakalpojuma sniedzējs. Kāds sakars izglītības iestādei ar šo iepirkumu? Tā ir ēdinātāja atbildība likuma priekšā. To arī lai pārbauda un soda.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.