Lietotājvārds
Parole
Всё как обычно, eraf украдут деньги и заявят о бесполезности этого метода обучения...
Activ Inspire ir noiets etaps.
Ko cepries - 50 līdzekļi kopumā uz visiem priekšmetiem un uz 1.-9.klasi. Tātad, vidēji 5 - 6 līdzekļi katrā klašu grupā, par kādu aprīkojumu runājat, varbūt jūsu priekšmetā netiks izstrādāts šis līdzeklis...
matemātikas sk 08.11.2018. 17:34:14
Mūsu valsts skolēniem vienmēr bijušas labas zināšanas matemātikā, jo matemātika nekad nebija politizēta (ja neskaita dažus teksta uzdevumus par komjauniešiem un metāllūžņiem), jo pamatā krievu metodika klasiskās matemātikas apguvei bija labi aprobēta un tā strādāja. Tad nāca pirmais projekts, kurš izjauca šo metodisko secību, tam tika izstrādāta jauna mācību literatūra. Nepagāja ne 5 gadi, kad nāca dzm projekts, ar neskaitāmiem digitāliem u.c. materiāliem, kuri, maigi izsakoties, daudzi "nerullē", ir gan kļūdas, gan arī neko neizsakoši materiāli, piemēram, interaktīvai tāfelei. Un tagad - pēc atkal 3 - 5 gadiem nu visi metīsies iekšā Eiropas naudās un izstrādās KAUT KO. Bet zināšanu līmenis krīt - vairs neizpildīs to pašu pārbaudes darbu, ko pirms gadiem 10, 20. Un nesakiet - ka tas nav nekur vajadzīgs! Uz matemātiskajām zināšanām balstās ļoti daudzas jomas, t.sk. ekonomika.
Kur tad ir tie materiāli stundām? Ar nepacietību gaidu jau ilgāku laiku!
Atkal kārtējā iespēja saražot kaut ko, par kā nepieciešamību un lietojumu nav skaidrs - kur tad visi materiālu blāķi, ko kompetenču modeļa ieviesējiem vajadzēja sen jau sagādāt?
kas izstrādās? 07.11.2018. 11:56:05
Tantas, kuras nemaz nezina, kas ir Active Inspire?
Vai nevajadzētu sākt ar aprīkojumu to izmantošanai? Ja man klasē tikai stacionārais dators, bet nav ne projektora, ne tāfeles, par planšetēm nerunājot, tad kāda jēga izstrādāt līdzekļus? Ar krītu un tāfeli tos lietošu?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.